Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egészséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egészséges az, hogy 22 évesen nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedtem és nem is buliztam sohasem mert tanultam vagy a szabadidőmben a hobbimmal foglalkoztam. Edzettem, olvastam vagy videojátékoztam. Sok ismerősöm 17-18 évesen már csajozott és úgy érzem, hogy nagyon le vagyok maradva.

2018. nov. 28. 09:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

# 17: Akkor lehet,hogy valami baj van.


Szerelmes sohasem voltam nem is hiszek benne, volt egy két lány aki szimpatikus volt de semmit sem akartam tőlük úgyhogy nem ismerkedtem velük.

2018. nov. 28. 15:51
 22/24 anonim ***** válasza:
Lehet aszexuális vagy, de ha zavar a dolog azért nézd meg a hormonjaidat.
2018. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 he84 ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem vagy elkésve kérdező, nem verseny ez. Ne mások szerint, ne elvárások szerint élj és ne görcsölj rá, mindezek soha nem jók! Tök mindegy mikor lesz valakid, nem ez számít, élj úgy, ahogy te akarsz, ne hallgass másokra! Ha ismerősök, ha a család megint ezzel jönne, mondd meg nekik, hogy mindenki más, bízzák rád, ez a te ügyed, ez nem verseny és hogy te nem igazán igényled, meg hogy lehetőleg hagyjanak ezzel békén. Nyilván ne bunkó módon mondd ezeket nekik, hanem normálisan, de azért komolyan is. A szerelemben nem hinni kell, hanem vagy lesz az majd valaki iránt, vagy nem. Ezt nem tudni előre. És úgy néz ki, hogy kicsi a szexuális vágyad, ami nem baj, mindenki más, vannak még mások is, akik így vannak ezzel. Én se éltem ki magam sokáig, több évvel tovább hozzád képest nő létemre és nem szégyenlem. Nekem se mondta meg soha senki, nem is hagytam.
2018. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 he84 ***** válasza:
62%
És ha jobban érdekelnek a videójátékok, a hobbijaid, akkor foglalkozz azokkal, senkinek nincs joga elítélni téged emiatt. Aki megteszi, azt nem is igazán érdekled, eesetleg felszínes is. Mindenki maga dönti el lehetőségeihez képest, hogy mit akar és mit nem, meg hogy mikor.
2018. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!