Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan - jelenleg éppen szingli - lány, nő, aki úgy keres társat, hogy "abszolút nem számít az illető anyagi helyzete, csak az számít, hogy szeressen"?

Figyelt kérdés

Akár azért, mert szimplán ilyen beállítottságú, akár azért, mert számot vetett eddigi életével, és rájött, hogy az anyagi javak hajszolása kiüresedetté, "bábuvá" tette és szeretné újra érzelmekkel telíteni a mindennapjait. Vagy ilyen már csak a mesében létezik?


Megjegyzem, társkeresős női profilokon gyakran olvasom ezt, ami némileg visszaadja a szerelembe vetett hitemet, de aztán mindig történnek olyan dolgok(vagy látok, hallok olyasmiket), amik újfent lelomboznak...


Van köztetek ilyen lány, nő, aki jelenleg így áll a párkereséshez? Hogy a szeretetet keresi, a materiális dolgokat háttérbe szorítva?



2018. nov. 29. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
egy gazdag fiú is lehet érzelmes.
2018. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Nekem egyáltalán nem számít.
2018. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Gazdagként: a nők 90%-át egyáltalán nem érdekli az anyagi helyzeted. Legyél jóképű, és annyi. Ha nem vagy, akkor meg lehet akármennyi pénzed...
2018. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Egy bizonyos fokon mindenkinek számít a pénz. Gobdolom neked is számít, hogy akivel összejössz az legalább a saját megélhetését kitermelje, ne neked kelljen eltartani és hogy lehessen vele alapozni a közös jövőt. Persze nyilván átmenetileg azzal sincsen gond, ha látszódik az illetőn, hogy változtatni akar ezen.
2018. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Igen, én is olyan vagyok, aki a szerelmet részesíti előnyben.

Egyrészt, egy felnőtt nő tud gondoskodni magáról, nem kell, hogy valaki eltartsa.

Másrészt, nagyra nőtt lusta tinifiúkat eltartani se fog eltartani senki.

Legyen kiállásod, határozottságod, legyél tettrekész (nekem nagyon imponál, ha egy férfi "ezermester", és saját maga oldja meg a problémákat a ház körül pl.) stb.

Nem a pénzed, hanem az egyéniséged fogja megfogni a nőket. Legalábbis a hozzám hasonlókat. Aztán persze van olyan, akinek pénz kell, vagy hogy behódolj, és alávesd magad neki.

Majd kiválasztasz egy olyat, aki a te elvárásaidnak megfelel.

2018. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, de ilyen nincs. Ne legyen eladósodva és legalább kb. annyit keressen, mint én, mert én pénzelni senkit nem fogok, és otthon ülni sem fogok mindig, mert neki nincs pénze.
2018. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem foglalkoztat a pénz. Megvan mindenem, amit pénzen meglehet venni. A szerelmet, szeretet nem. Persze ne használjon ki, de nem várok el semmit. Az viszont lényeges, hogy a saját igényeihez legyen elegendő forrása. És ez az igény azért ne legyen a béka segge alatt.

40N

2018. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Azért a háttér egyáltalán nem mindegy. Azért nincs pénze, mert olyan a munkája, amit szeret, csak egyszerűen ennyi a fizetése. Vagy azért nincs pénze, mert büdös a munka.

Mivel én jól élek, ezért nem vagyok rászorulva a másik pénzére, tehát ha így vesszük, nem nézem, hogy mennyit keres.

2018. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%

Nem, ilyen nincs. A plázacicák, ribkók az azonnal rendelkezésre álló pénzt nézik. A "normális" lányok azt nézik, hogy egy férfinak, ha jelenleg még nincs is pénze, a jövőbeli potenciáit nézik, hogy mennyi ambíció van benne, milyen piacképes szakmát tanul, van-e vagy lesz-e diplomája és azzal mennyit fog tudni keresni, illetve úgy alle zusammen milyen a hozzáállása a pénzhez. Mert sokszor már a hozzáállásán is múlik valakinek, hogy lesz-e jómódú vagy csóró marad.

Ha esetleg mégsem számít a nőnek a pénz, akkor meg ezért "cserébe" óriási kompenzációt vár el a külső terén. Tehát nem elég, hogy egy jó vágású, viszonylag helyes pasi vagy hanem piszkosul jól kell kinézned, mint Brad Pitt fiatalon.

2018. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerelemből nem lehet megelni!
2018. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!