Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a társkeresők tömve vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a társkeresők tömve vannak szingli lányokkal, nőkkel, hogy lehet, hogy az életben azt érezzük, ezek a hölgyek el vannak bújva?

Figyelt kérdés
A való életben mintha mindnek barátja(élettársa, férje, stb.) lenne. Nem az lenne a logikus, hogy a társkeresőkön látható profilok "tulajdonosai" köztünk járnak? Miért érezni mégis az ellenkezőjét?

2018. nov. 21. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nincs kint a valaguk, nem látod őket.
2018. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

en pl. dolgoztam, melo utan sport, majd haza. hetvegen hobbiztam, takaritottam, vasaroltam, pihentem.


es igen, se alul, sem felul nem mutogattam magam.

2018. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én két oldalról közelíteném meg a dolgot. 1. A társkeresőkön vannak kamu profilok, sok nőszemély csak unaloműzésből vagy egónövelésből van fenn, és/vagy valójában van faszija, de azért mégis produkálja magát egy társkereső oldalon. 2. Sokan tényleg elbújnak, rengeteg az übergátlásos, magába zárkózó csaj, akikkel nem lehet mit kezdeni (vagy eljárnak ugyan néha ide-oda, de pl. nem kommunikálnak, vagy rosszabb esetben a négy fal között várják a szőke herceget), a nők egy másik nagy csoportja meg ha tehetné, akkor a nap 24 órájában a telefonját buzerálná, így kb. megközelíthetetlenek. Az hülyeség, hogy az átlagos, csendes stb. lányokat senki sem veszi észre, én is észreveszem azokat, akik nem topmodellek, egyébként sem a magamutogatók kellenek, az már más kérdés, hogy ezek az átlagos csajok egyáltalán esélyt adnak-e mondjuk az ismerkedésre, vagy hogy érdemes-e odamenni bárkihez is ismerkedni. Hiába lett nyitottabb a világ, hiába van elvileg több lehetőség az ismerkedésre, szerintem ma pont hogy kevesebb az esély erre, ha pl. iskolában, munkahelyen nem jön össze, akkor máshol már elég kevés az esélye, max. még szórakozóhelyeken lehet valamennyi, már akik oda járnak.
2018. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dolgozom, bicajjal járok munkába, kutyát sétáltatok, hétvégén túrázom pár baráttal vagy bicajozok akár egyedül. Néha koncertekre járok, de ott nem találok az értelmi színvonalamhoz megfelelő társat, max néha 1-1 csók, de mikor utána másnap elkezdünk csetelni, olyan uncsi :( Egyébként kissé befelé forduló vagyok első blikkre, nehezebben ismerkedem. 27/N
2018. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Inkább a luzer pasikkal vannak azok tömve. De 7X-8X annyi van ott mint nő.

Egyébként meg nagyon sok a kamu profil, az ego tuningos.

Meg a hirdető prosti.


Igazi szemétdomb ez a javából.

Meg a "diplomás" társkeresők esete a takarítónővel.

Na az úgy csak grátisz. Ott is jó ha 10% tényleg diplomás.

2018. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Nehezebben ismerkedik, de azért csak csókolózgat néha random emberekkel.

Oh yes.

2018. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Problem? Vagy neked nem jut? Mindjárt telesírom a kispárnám miattad :(
2018. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyilván.

Az szomorít csak el, hogy minden ilyen logikai, érvelési hibánál, önellentmondásnál, mártírkodásnál Isten megöl egy kiscicát.

2018. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oppardon, hogy egyedülálló nőként nem vonulok zárdába, esetleg egy-egy buliban még csókolózom is egy fiúval, amennyiben közös vonzalom van. Hozd a csalánostort, kérlek :)
2018. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek elbujva, csak mondjuk melóznak reggeltől estig, örülnek, ha hétvégente el tudnak járni kikapcsolódni és mindeközben nem túl lestrapaltan kinézni, mert ugye akkor már a kutya se néz rá. Inkább mennek a tinicsajokra, akik kipihenten vihoraszva bulizgatnak.
2018. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!