Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak és a nők aránya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak és a nők aránya vonzóságban miért ilyen eltérő? Mondhatni több a helyes csaj, mint a jó pasi

Figyelt kérdés

Férfiak:

10-15% menő, vonzó, nagydumás, helyes, akár anyagiak is rendben, nagyon kelendő a nők körében


20-25% jó értelemben átlagos, normálisabb, jó arc, megtalálta a helyét az életben, általában kelendő, szokott barátnője lenni, még ha nem is tudná megdugni a fél várost ha akarná sem


60-70% nők számára láthatatlan, nem vonzó, valamennyire még inkább fiú mint férfi,



Nők:

10-20% gyönyörű, szép arc-szép test, bármelyik férfit megkaphatná


50-60% dugható, okés, helyes, rendben lévő; nem csúnya, de modellnek sem mehetne, a legtöbb férfi elfogadná barátnőnek, karcsú és átlagos arcú vagy átlagos alkatú és helyes arcú


20-30% kövér és/vagy csúnya, a legtöbb férfi nem találja vonzónak


A százalékokba ne kössetek bele, nyilván nem pontosak, nem tudományosak, csak sima megfigyelésen alapulnak. De miért ekkorák a különbségek a csoportok között, hogy a férfiaknak sokkal több nő felel meg és a nőknek sokkal kevesebb férfi?


2018. nov. 29. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom nő vagy.

Én férfi vagyok, és szerintem pont hogy több normális férfi van, mint nő, mert bocs, az nem kategória hogy "d**ható", a férfiaknak is szellemi társ kell.

Ezért az én véleményemet a tieddel összevetve: valójában mindkét nem esetén ugyanazok az arányok, csak mindenki elnézőbb a saját nemével szemben.

2018. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!