Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az sokszor hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sokszor hogy azaz ember akinek eltérő külseje az átlagostól nagyobb elvárásokat állít a társkereséssel szemben külsővel kapcsolatosan mint amit egy átlagos normál gondolkodású helyes fiú vagy szép lány a párja külsejével szemben?

Figyelt kérdés

Van egy mozgáskorlátozott fiú ismerősöm. Helyes srác két bottal nagyon szépen stabilan közlekedik. Sportol is (evezős). 4 hónapja találkoztunk panaszkodott hogy nincs barátnője.

Én régebben jártam egy közösségbe ahol olyan fiatalok jártak kik szolidabbak voltak, nem jártok bulizni, nem alkoholizáltak, hanem tanultak és céljaik voltak. Minden heten egyszer összejöttünk és beszélgettünk tanulásról célokról vagy épp mi aktuális volt, játszottunk zenét hallgattunk stb.. Mi hittan órán ismertük meg egymást és akkor még minden héten volt egy nap mikor összejöttünk hittan órán kívül. Amikor beszélgettünk tanulásról célokról vagy épp mi aktuális volt, játszottunk zenét hallgattunk stb.. ezen a napon semmiféle vallási téma nem volt központban csak így összeolvadtunk egy társasággá. Volt itt is egy sérült fiú ki össze is jött a csoportból az egyik lánnyal.


Mondtam az ismerősnek keresse fel ezt a társaságot mert itt senkit nem fog érdekelni hogy botokkal jár senki nem fogja piszkálni stb. Ott is vannak szép és csinos lányok.

Most találkoztam vele rá kérdeztem erre dologra mit ajánlottam neki.....

Azt mondta egyik se tetszik akkor akikre emlékeztem lányok közül név szerint is kérdeztem például Éva se? Brigi sem?

Megkérdeztem tőle akkor milyen az lány ki neki tetszik mutatott pár képet a telefonjáról

Olyan nőket kik vagy modellek vagy pedig olyan nőket mutatott kik az informatika technológiájával jöttek létre (retusált, képszerkesztő, egyebek)


Nem értem ha egy átlagos helyes fiúnak bejönnek az átlagosan szép lányok és fordítva, de láttam már vékony fiút duci lánnyal és fordítva, vagy helyes fiút kevésbé szép lánnyal is fordítva. Akkor ő neki a két bottal miért nem jó az átlagosan szép lány?



2016. máj. 5. 18:53
 1/4 90-ben született F.. ***** válasza:

Attól, mert két bottal jár, nem muszáj alább adnia a vágyainál. Az sem jó, ha csak azért jön össze valakivel, mert olyannal nem tud, akivel akarna.


Természetesen alacsony lesz azon lányok száma, akik "modellek" és tetszeni is fog nekik az ismerősöd.

Majd ha magától ráeszmél, hogy túl magasak voltak az elvárásai, akkor majd tágabb körben fog keresgélni, addig viszont kár mondani is, hogy "figyu te béna vagy, keressél csúnya lányokat".

2016. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet így akarja egyensúlyozni a saját hiányosságát, vagy, amit annak vél. Ilyen is szokott lenni, hogy pl. egy csúnyább ember pont ezért szeretne magának szép társat, vagy hasonlók.
2016. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a helyesség mellett jóindulatú és jó humorú,meg eljár valamilyen társaságba,szerintem fog találni barátnőt.Több fogyatékos srácot láttam egészséges barátnővel,mint fordítva.
2016. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha vkinek megvan a maga zsánere, és csak az kell neki. De ha nem top pasi/nő, és neki a top nő/pasi kell, és közben panaszkodik, hogy miért nincs csaja/pasija, az számomra visszatetsző. Ha ennyire válogat, akkor ne rinyáljon.


Nekem is van hasonló ismerősöm, az ő esete annyival súlyosabb, hogy vmi mozgásszervi probléma miatt kerekesszékes is és nem is képes rendesen artikulálva beszélni. Mondjuk nála sztem ott van az is, hogy megszokta, hogy mindenki körülötte ugrál, mert konkrétan ki volt ránk, az egyetemi csoportjára akadva, mert senki nem ajánlotta fel önként, hogy majd kísérget őt a könyvtárba, aztán 4 óra múlva vissza. Akkor már MA-n voltunk, mindenki dolgozott, volt család vagy párunk is... nem mindenki fog szeretetszolgálatosdit játszani, ha ennyi időt elvesz a napunkból, bocsi. Ebben a srácban kb. csak az intelligenciája a pozitívum, egyébként hisztis és beképzelt. És akkor jön utána az, hogy neki csak nagymellű lány jöhet szóba, nyávog, hogy nincs senkije, közben meg fikáz más egészséges, átlag lányokat... és már olyanokra is harap, hogy vki ír neki Skype-on, hogy segítsen neki légyszi egy tananyagban, erre úgy akarja ő venni, hogy a csaj akar tőle vmit, és amikor kiderül, hogy nem, akkor minden utolsó útszéli prostinak elmondja...

2016. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!