Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakoznak velem?

Figyelt kérdés

Eddig ilyen szituban csak olyat hallottam hogy férfi játszik nővel, de úgy tűnik fordítva is van:

1. Eset: kérdezek egy csajtól vmit, aztán elkezdi erőltetni a beszélgetést, flörtöl, majd úgy válunk el, hogy milyen jól kijövünk egymással, lehetne folytatás, erre 2 napra rá látom ölelkezik vkivel. Kizárt hogy annyi idő alatt szedte fel.

2. Eset: egy csaj leszólít, vevő vagyok rá, ismét részletesen bemutatkozok, felveszem facebookon, és megegyezünk hogy majd később is beszélhetnénk egymással, látszik hogy bejövünk egymásnak. Ráírok fb-on másnap, hogy hogy van, de semmi válasz, felszívódik.


Én csinálok vmit rosszul, vagy pusztán riherongyokba botlok, vagy mi van most???

24/F



2018. nov. 29. 20:44
 1/6 Zzzz90 ***** válasza:
Ennyi információ alapján nem lehet ítéletet mondani. Az viszont aggasztó rád nézve, hogy ennyi után már riherongyozol...
2018. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tévedek. De nem találok épeszű magyarázatot, miért jó ez. Vagy ez valami ego fényezés?
2018. nov. 29. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Sok nő ilyen,de attól még nem feltétlen riherongy. Sose hidd, hogy te vagy neki az egyetlen opció,és ne éld bele magad semmibe.
2018. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert hagyod.
2018. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát utolsó bakker. Honnan tudjam hogy van barátja? Egyébként a 2.-ból végül sikerült kiszednem hogy már van kapcsolata.
2018. nov. 30. 18:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Azaz ő is csak megvezetett.
2018. nov. 30. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!