Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők ti hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti hogyan viszonyultok a félénk, visszahúzódó, távolságtartó fiúkhoz/férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Ha nem igazán tudnak jól kommunikálni, zavarba jönnek és képtelenek flörtölni akkor számotokra az teljesen kiábrándító?

2018. nov. 30. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ilyen párkapcsolatra nem kéne.
2018. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy tud flörtölni,de nem veled akarja ezt megtenni.
2018. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én nem nő vagyok.
2018. nov. 30. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Megis hogyan allnek hozzajuk? El se jutunk oda, hogy szoba alljunk igy viszont eleg nehez valami velemenyt kialakitani roluk. Ha nem tud beszel velem vagy flortol hat honnan a fenebol kene tudnom, hogy akar valamit? Igy szamomra teljesen kozombosek hiszen azt se tudom, hogy letezik egyaltalan.
2018. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, általában fel sem tűnnek. Különben én tudok kezdeményezni, ha valaki tetszik.
2018. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem foglalkozok a selejtekkel .
2018. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. És vajon miért nem tudnak jól kommunikálni, kérdező?


2. És vajon hogy állnak a gondolkodással? Mennyire intelligensek? És most nem a matematikai-logikai készségekről beszélek, hanem az általános problémamegoldásról.

2018. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
visszahúzódóan
2018. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Úgy viszonyulok hozzájuk, hogy általában észre sem veszem őket.

Aztán ha ügyem akad velük, akkor dekódolom, hogy ja, ő ez a típus, és igen segítőkész vagyok vele, és türelmes, hogy érezze emberi elfogadásomat, és azt, hogy nálam nincs veszély, nem nézem le, nyugodtan nyögje csak ki, amit akar, kivárom, nem bántom. Ha olyan helyzet van, direkt kicsit beszélgetek vele, - de egyértelműen úgy, hogy tudjon pl. a páromról, nehogy félreértse.

Nem szeretem, ha valaki ki van közösítve a környezetemben, szociálisan érzékeny vagyok.

Nemi vágyat viszont még soha nem éreztem ilyen nagyon zavarbanlevős férfi iránt. Soha. De erről nem tehetek, ez nem rosszindulatból fakad, szimpla törvényszerűség. Nekem a férfi, az tökös. Nálam tuti tökösebb.


Légy bátor, és erős!

2018. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most már legalább tudom, hogy miért néznek levegőnek.
2018. nov. 30. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!