Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú lesz bocsi. Munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú lesz bocsi. Munkatársam nagyon jó pasi belsőre, pár hónapja döbbentem rá, bevallottam neki, h szeretnék tőle többet, erre összeomlott! Hát én is! Hogy győzzem meg? 25L

Figyelt kérdés

Évek óta ugyanott dolgozunk, évekig fel se tűnt, mint pasi, de nagyjából egy éve egymás mellé kerültünk azonos pozícióba, termelést irányítunk mindketten, munkaidőnk nagy részét együtt töltjük..

Fel se tűnt eddig, mert külsőleg sose fogott meg.. Pár hónappal ezelőttig.. Csupaszív pasi, imádni való, folyton kedveskedik, meg az életről való felfogása is megfogott..

Ma munkaidőben elcsíptem az irodánkban, lekapcsoltam a villanyt meg bezártam az ajtót nehogy valaki berontson leültünk és elmondtam neki, h mint pasi nagyon bejön, szeretnék vele komolyabban megismerkedni és holnap egész nap ráérek.

Ekkor váratlanul magába fordult, elvörösödtek és könnybe lábadtak a szemei.. Azt mondta, hogy 28 éves létére neki még sose mondtak ilyet, ennyi idősen szégyelli, de még sose ismerkedett komolyabban lányokkal és még sose volt kapcsolata. Főleg tőlem nem várt ilyet, mert szerinte mi nagyon nem vagyunk egy kategória.

Egy átlagos külsejű pasiról beszélünk, de am nincs vele gond, van kicsi hasa meg olyan rendezetlen a haja de szerintem tök helyes :D Az arca tök fura de nagyon tetszik olyan kis rafinált imádom a fintorgásait amikor folyamatosan beszél :D

Én aktívan sportolok, jó alkatom van, sok pasi környékez, de nekem ő kell.. Mert nekem sokkal többet jelentenek az őszinte vicces közvetlen tulajdonságai, mintha egy 80 kilós izmos tetkós pasi lenne.

Félbeszakított, h koncentráljunk a munkára, később még megbeszéljük ezt.. Csak nekem van egy sejtésem, h nem akar tőlem semmit és kétségek között tart a viselkedésével.. Akarom őt de nem tudok nyomulni..

Mit gondoltok mit csináljak mit tegyek??


2018. dec. 1. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Adj neki egy kis időt; nyilvánvalóan introvertált, sok volt neki a dolog. Később kérdezz rá, hogy akkor mi a helyzet és fogadd el, amit mond.
2018. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Hagyd kicsit. Engedd meg, hogy férfi lehessen, ha már tojásai vannak. 🙂 Türelem.
2018. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Türelmesen és óvatosan bátorítva aranként
2018. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Várd ki, hogy megeméssze. Ne rontsd el nyomulással. Biztos, hogy reagálni fog valamit.
2018. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Biztos hirtelen nem tud mit kezdeni a helyzettel, főleg, ha még nem volt komoly kapcsolata. Kicsit beijedhetett, főleg ha kevésnek érzi magát hozzád.


Ahogy írtak az előttem szólók is, adj neki egy kis időt, és ha tényleg fontos neked, azért néha apró jelzéseket (mosoly, ilyesmik) tegyél felé, hogy érezze, hogy még mindig ugyanolyan szimpatikus, és komolyan gondolod.


Hajrá :-)

2018. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
Napi gyenge kamukérdés. :D
2018. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
A pókhasú, köpcös, igénytelen, csapzott fejű hülyegyerek és a modell testalkatú, gyönyörű arcú, feszes bőrű, tökéletes testű nő esete. Haha! Ezen még én is röhögök...
2018. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez ìgy egyszerre rázúdítva sokkoló lehetett. Ahogy előbb többen bölcsen javasolták; adj neki időt.

Ha érdeklődik irántad, előbb-utóbb lépni fog.

2018. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért címzed Bochkor Gábornak a kérdést? "Hosszú lesz bocsi" Ráadásul kis betűvel írva... Ugye nem baj, hogy én is elolvastam? :-DDD
2018. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence_ ***** válasza:
0%

Csábítsd!

Neki nagyon tetszel csak fél, hogy fájni fog amikor ott hagyod.

Önbizalom hiánya van.

2018. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!