Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki itt panaszkodik hogy nincs normális pasi az mért csak válás után gyerekkel a nyakán kezdi üldözni a független 30-asokat?

Figyelt kérdés
Ezt némiképp álszent dolognak érzem. Egyébként meg kihasználásnak is. Ha TE meghoztál egy döntést és nem jött be viseld a következményét.

2018. nov. 28. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Savanyu a szőlő. Nálunk azért lett válás mert a kedves férj azt hitte h majd a szeretőjére is mosni főzni fogok és beköltöztetheti ingyen,hát összecsomagoltam neki és kihajítottam h a lába nem érte a földet,mielőtt az írnád hogy volt merszem kidobni a lakás az én nevemen volt mindig mivel én kerestem meg munkával.. És igen aki megözvegyül,elvált meddő ölje meg magát a hozzád hasonló kretének kedvéért ugye?
2018. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, a nők egész életükben ahhoz szoktak hozzá, hogy kedvükre válogathatnak a férfiak között. Nyilván számukra sokkoló, ha életükben először akad olyan férfi, aki elutasítja őket. Egész addig körülöttük forgott a világ, így valahol érthető, hogy drámaként élik meg, ha elmúlik ez a kiváltságos helyzet.
2018. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is itt panaszkodok gyerek nélkül, exférj nélkül, elég sok rossz tapasztalattal a független 30-as pasikról. Milyen döntést hoztam meg? Vagy csak gyerekkel és elváltan lehet panaszkodni? Heeeh?
2018. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ennél a lejárt lemeznél még a gumimacik szín szerinti csoportosítása is jobb móka.
2018. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Aki panaszkodik, hogy nincs normális pasi, annak nem kell normális pasi. Ha kellene neki, akkor észrevenné őket.
2018. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Csak egy példa volt, nem ettem margarint, se vajat, se kenyeret már húsz éve.

(Ha haburger VS lángos)

2018. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen hülye gondolatok hogy születnek? 🤣👏🤔
2018. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elváltan, gyerekkel a nyakamon pöckölöm le a harmincas független pasikat. Mert nincs rájuk szükségem. De a kérdésednek nincs sok értelme. A nő hozott egy döntést, hogy nem hajlandó tovább eltűrni, hogy megcsalják, elhanyagolják, alkesz lett a párja stb. Elválnak. Keres normális pasit, de nem talál, hiszen azok többnyire foglaltak, és ő is hátrányból indul a gyerekkel meg a kora miatt. Egymillió dolláros kérdés: Ez miért a nő hibája? És mit kellett volna tennie? Tűrni a megaláztatás meg a langyos kaki kapcsolatot? Vagy hálásan az első nyomorult karjaiba vetnie magát, aki elfogadja gyerekkel is?

Mindenkinek joga van hozzá illő, normális társat keresni akivel kölcsönös vonzalom is megvan. És joga van elkeseredni, ha nem talál ilyet. Persze, nem itt kéne panaszkodni, de amíg napi harminc olyan kérdés van ami a nőket ekézi és kb 5 ami a férfiakat, én visszafordítanám a kérdésedet, kérdező.

2018. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!