Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátránnyal indulok a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátránnyal indulok a társkeresésbe ha nem szeretek beszélni?

Figyelt kérdés
Introvertált vagyok, meg beszélni se nagyon szeretek
2018. dec. 2. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, hátránnyal indulsz.
2018. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Az introvertaltak szeretnek beszélni, csak nem mindegy hogy kinek. Valószínűleg nem találkoztal olyan emberrel, akivel jó beszélni, mert akkor nem hinnéd azt, hogy a beszéd egyfajta szeretek/nem szeretek dolgon alapszik. Ez olyan mintha azt mondanád, hogy nem szeretsz aludni, meg enni...

Én se szeretek unalmas emberekkel beszélni, unalmas dolgokról, ezért inkább nem is szoktam. De ha valakivel úgy zsigeresen el lehet akkor be nem áll a szám.

Szóval szerintem csak próbálj ismerkedni, és olyan dolgokról beszélni ami érdekel. Ha nem beszélsz valakivel, akkor nem fogod megismerni. Abból pedig nem lesz semmi.

2018. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nő vagy ? Akkor nálam nem, mert én sem, és szívesen elüldögélek valakivel anélkül, hogy túl sokat beszélünk :D
2018. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nőként nagy hátrányként élem meg. Hiába vagyok el békésen és kevés beszélgetéssel egy férfi társaságában, ezt rögtön érdektelenségre fordítja le a drága kis eszében. Pedig én tényleg élvezem azt, ha csak valakivel "vagyok", fölösleges fecsegések nélkül. Persze, nem azt mondom, hogy 0-24 csöndben kell lenni, de nem igénylem az állandó beszélgetést. A hangulatot "kiélvezni" beszélgetés közben nem is annyira lehet. :)
2018. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha nő vagy nem érdekes, ha férfi az elég problémás lesz.
2018. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Férfiként igen.
2018. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a külsőd lehetsz süketnéma is, előbb hancúrozol mint a nagydumás de kevésbé dögös
2018. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!