Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogadjam 34 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam 34 éves férfiként anyukám segítségét a társkeresésbe?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon el van szomordva hogy 34 éves vagyok és még nincsen barátnőm, feleségem ezért segíteni szeretne nekem. Mondta hogy ha én nem merek odamenni a nőkhöz akkor majd ő odamegy és elbeszélget velük hogy milyen jó parti vagyok. Valóban nem merek odamenni a nőket kicsit félénk vagyok Anyukám viszont egy nagydumás nő
2018. nov. 11. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Ez nagyon gáz.
2018. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lesz barátnőm? Hol ismerkedjek? Mert nagyon nem merek oda menni a nőkhöz.....
2018. nov. 11. 13:20
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Aztaszentit.. Ez nagyon gáz.. Ne haragudj, nem

bántani akarlak, de ez az egész amit itt most 34 évesen leírtál, talán egy 17-18 éves fiútol fogadnám el, de akkor is gáz.. Kapd össze magad ! Vállj le anyukádról, és kezdj el ismerkedni.. Nem harapnak a nők.. Ne légy anyuci pici fia, mert na annál kiábrándítóbb nincsen...

29N

2018. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nem lesz. Ennyi.


Megembereled magad, vagy hagyd őket békén. Majd a pötsöd is a mama fogja betenni?

2018. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Ismerkedni meg bárhol lehet.. Jarsz tarsasagban ? Haveroknak valami kedves lany ismerosuk ? Tinder ? Buli ? Szomszedlany... Elozo voltam..
2018. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Hú az nagyon ciki lenne!

Anyukádnak több esze is lehetne,hogy ez nem okés.

2018. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Most vagy megtanulsz te ismerkedni, vagy egyedül maradsz.

Ha anyukád beleavatkozik ebbe így, akkor még ki is röhögnek, és még úgy sem fogsz kelleni. Én nem tudnék komolyan venni olyan férfit, akit az anyukája ajánlgat, de magától beszari.

2018. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Inkabb huzzal el redpillt meg rationalmale-t olvasni, esetleg szendi gabort. Meg vmi sportot is kereshetnel, lehetoleg funkcionalis edzest, aztan irany egy sparthan race. Te nem ferfi vagy, hanem egy picsogo kislany, az ilyeneket k**jak seggbe eloszor a boriben...
2018. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Hahahahahahahahahahaaa
2018. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyud oda jönne hozzám ez ügyben én nevetnék rajtad akkorát hogy hihetetlen. Ez nagyon ciki hogy anyud akar oda menni a nőkhöz. Ne haragudj de a csajok többsége ilyen pasival nem fog ismerkedni. Ki fognak nevetni és még jobban nem lesz merszed csajozni. Ha te nem teszel semmit akkor ne várj csodát. Anyuci pici fia nem kell egy értelmes csajnak sem.
2018. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!