Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a PUA-nak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a PUA-nak olyan rossz híre van, mégis 3-ből 2 férfi PUÁ-zik kb. csak a legtöbbjük titokban?

Figyelt kérdés

Pedig hát itt Magyarországon aztán igazán nincsenek jó trénerek ezen a területen. A legtöbbjük annyira iskolázatlan, annyira alulművelt, hogy még másolni sem tud normálisan külföldi anyagokat, mert nem tud angolul sem. Mégis ezekre akkora a kereslet, hogy havi több milliót is megkeresnek. Iszonyúan pörög a bizniszük, mert rengeteg a lúzer pasi, aki már minden elkeseredett dolgot kipróbál abban a reménybe hogy végre valaha sikeres legyen a nőknél. Épp ezért ezen a ponton nagyon kihasználhatóak, és nagyon könnyen el lehet szedni a pénzüket. Nincs másra szükség, mint egy diktafontra vagy egy webkamerára, ahol jóskapista úgy 2 óra hang vagy videóanyagban elmondja, hogy ő milyen faxa és hány nőt megfektetett már (ami nyugodtan lehet kamu, úgysem tudja bizonyítani senki), aztán ezt az oktatóanyagát feltölti, alapvető webfejlesztői képességre szükség lesz, ír egy jó marketing szöveget és egy fizetési form-ot odabiggyeszt, meg kell egy kis cég, aminek a telephelye lehet akár egy kihalt tanyán és ennyi. Jönnek folyamatosan a megrendelések, mert annyi a kiéhezett vesztes fütyi, hogy ezek száma végtelen.

Miért van az, hogy ennyi férfi ilyen elkeseredett, hogy pénzt fizetnek egy ismeretlennek, aki azt állítja magától, hogy sikeres a nőknél, és némi pénz ellenében neki is megtanítja a nagy tudását? Miért van ennyi lúzer férfi ebben az országban?



2018. dec. 3. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
elsősorban azért mert műveletlenek. aki művelt, olvasott, annak nincs szüksége ilyesmire.
2018. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%

Egyrészt van igazság abban amit írsz,azonban a PUA-nak van létjogosultsága,személyiségfejlesztés része nagyon jó.

ÉLn is tanultam de nem KAMU magyar előadóktól akiket a TV-ben látsz hanem egy olyan sráctól sőt kettőtől akik igencsak HB10-es nőket döngetnek,a másik srác konkrétan kint él USA-ban hatalmas cégnél vezetőként dolgozik.

2018. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

"mégis 3-ből 2 férfi PUÁ-zik "


3-ból kettő nem is hallott róla, csak a lúzerek körében divat.

2018. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Maximum azt tudom elképelni, hogy 3ból 2 PUÁ-zik, de nem titokban, hanem nem is tud róla, mert ösztönösen csinálják, nem valami szerencsétlennek tolják a zsebébe a pénzt, hogy majd ő megmondja nekik, hogy kell csajozni :)
2018. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy irjak, 3-bol 2 ferfi meg eleteben nem hallott rola. Bar en no vagyok, de en is ezen az oldalon hallottam rola eloszor.
2018. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Hurray, akkor én vagyok a harmadik, aki pont utálja ezt az egészet...


Rossz híre is emiatt van, mert körülbelül ilyen Johny Bravo-nevelde az egész, csak annyi különbséggel, hogy a karakter viszonylag jótulajdonságait (bárgyú jóindulatúság) is rosszakra cseréli (fuxos romák stílusára leginkább, az ilyen "énvagyokakeménygyerek" módon)


És ezért fizetnek százezret? /Wattafak.../ Ha tényleg lúzerek akkor 8-9 prosti kijönne belőle, de még jobb lenne, ha mondjuk a százezer másra vándorolna pl. művelődés, kreatív hobbi, esetleg valami sport...?

2018. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Férfi vagyok, nem PUÁ-zok.


Azért van rossz híre, mert manipulációra tanít. Majdnem annyira alantas, mint a red pill közösség ami a redditen bűzölög és a "plate spinning" (nők = szexbabák kb.) doktrináját állítja be az egyetlen igazságként a nemek közötti interakciókat tekintve. Pedig ezeknek a redpilles nyomorultaknak is van édesanyjuk (elvileg).


Egyébként hosszú távon akkor sem lenne sikered a puával, kérdező, ha mesteri oktatók lennének Magyarországon. Ez az észrevételed helyes egyébként. Szánalmas kis kopipasztázó vérpistikék próbálnak csajozni tanítani elkeseredett férfiakat.


A PUA helyett inkább olyan életet érdemes élni, amiben szívesen részt venne egy nő is. Így maguktól jönnek a sikerek.

2018. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Puaval nem mész semmire, akik jól csajoznak ösztönösen csináljak a teszto miatt, lehet szinészkedni, de felesleges.
2018. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

#7


És ez az ami a többségnek sosem fog sikerülni. Nem lehet manapság boldog életet élni, kivéve ha a hobbid a munkád, de olyan millióból néhány van.

2018. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Sose próbáltam ki ezt a puát, hülyeségnek tartom. Az tök jó, hogy a sikeres pasik elmesélik, hogy ők hogyan csinálják, de őszintén....egy sikertelen srác elkezdi utánozni őket és betanul pár módszert, attól még belül ugyan olyan marad, csak egy hamis személyiséget próbál eljátszani, ami úgy is kiderül előbb utóbb. Rád erőltet egy olyan dolgot, ami nem te vagy. Szerencsétlen srácoknak sokkal fontosabb lenne egy önismeretet tartani. Plusz az egész a nagy számok törvényére épít...100 csajhoz odamész 1 csak beadja a derekát...
2018. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!