Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg rengeteg olyan van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rengeteg olyan van, hogy egy jól kinéző férfi (titokban) egyszerre több nővel is jár, több nőt is "lefoglal"? Ezért van ennyi szingli fiatal férfi?

Figyelt kérdés

Szingli férfiből annyi van, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. A nőkről már nem lehet ugyanezt elmondani, mivel nagyon ritka az, hogy egy nőnek abszolút semmilyen kapcsolata nincsen, és teljesen egyedülálló. Mindegyiknek van valamilyen formában pasija, ha mást nem akkor szeretői viszonya van.


Ez azért van, mert tényleg igaz ez a legenda és egy jóképű, tehetős férfi több nővel is ápol kapcsolatot, több nő is van az életében párhuzamosan?


2017. okt. 28. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Dehogy van rengeteg szingli férfi... maximum itt üléseznek a gyakorin. Plusz a szingli nők nem sírnak 0-24-ben, hogy miért nincs pasijuk.

Ez amiről beszélsz pedig egy nem létező dolog. Csupán a szingli pasik irigyek a jól kinéző férfiakra, akik alkalmasak párkapcsolatra, ezért próbálják ledegradálni a jól működő párkapcsolatokat.

2017. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dehogy nincs sok szingli férfi, én műszaki egyetemre járok, már végeznek kellett volna tehát már a huszas éveim közepén járok. Rengeteg korombeli férfit ismerek és 10-ből 7 tartósan szingli.


Az, hogy itt gyakorin mi van, az tök mind1, mivel ide jár kb. 50 ember, ami nem egy reprezentatív minta.

2017. okt. 28. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Csak annyira gyakori, mint az, hogy egy szép nőnek több pasija van.

Ettől nem lesz semmilyen férfitöbblet.


Ezerszer leírtuk, hogy ti mitől érzitek ezt a qurva férfitöbbletet. De nem sikerült felfogni még mindig.

2017. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Tanítóképzőre járok, itt rengeteg a szingli csaj, kevés a szingli pasi. Most írjak ki egy kérdést arról, hogy nőtöbblet van? :D


Mindenki a környezetéből indul ki, te is, én is. De ez nem fedi a teljes valóságot.

2017. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nos, én lassan 1 éve tinderezek és heti szinten találkozok helyes pasikkal, rengeteg a tartósan szingli, akik nemis akarnak kapcsolatot, sőt, nemis volt nekik soha pár hónapnál hosszab(21-25 éves korosztály). Pont azért, mert jól néznek ki, fiatalok és inkább szexelnek minden héten más lánnyal, minthogy megállapodjanak. Több szexkapcsolatuk van párhuzamosan, plusz egyéjszakás kalandok. Szóval igen, kérdező, rengeteg ilyen férfi van.
2017. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát, azért nem hinném, hogy olyan könnyű lenne egyszerre több komoly kapcsolatot is koordinálni úgy, hogy ne legyen gyanús a partnereknek, hogy nem ők az egyetlenek, és azt sem gondolom, hogy sok nő vevő arra, hogy egy férfi több nővel van együtt, nem abban a kultúrában élünk.

De azt hiszel, amit akarsz. Én egyedülálló nő vagyok, és addig ez így is marad, amíg nem találok olyat, akivel hosszú távon jól működő komoly párkapcsolatot tudnék kialakítani, és nem is kesergek emiatt, jól elvagyok így is.

2017. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Persze, a lányok legtöbbje háremben él :)
2017. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Középsuliba ahol jártam volt, hogy ne is titokban a két csaj tudott egymásról és kvázi elosztották a hetet. Bizarr. 18-19 évesek voltak akkor.
2017. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát, akinek van hozzá kedve, az osztozzon, én nem osztozok. :-)
2017. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

Igen, tényleg sok ilyen van.

Persze majd a sok álszent pitsa megmagyarázza itt úgyis, hogy ilyen nincs, de én a saját szememmel látom, mert mozgok ilyen körökben, hogy van a férfiaknak egy olyan rétege, akik 35-45 közöttiek, nagyon jómódú vállalkozók, igényesek, sportosak, és mindegyik, de kivétel nélkül mindegyik szabályos háremet tart.

Legalább 3-4 állandó jellegű barátnő, akik az esetek többségében még tudnak is egymásról, de nem zavarja őket, mert a gazdag pali nyaralni, plázázni, vásárolni, fitness-ezni hordja őket, vesz nekik ezt-azt, és ezeknek a nőknek ez így tök kényelmes.

És aztán az állandó barátnőkön kívül még az alkalmi dugások, kb. mindenkit megkúrnak, akit csak tudnak.

2017. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!