Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha korábban évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha korábban évekig nagy mellű párotok volt, mennyire "demotiváló" az újdonsült barátnő apró cicije? Lehet ok, amiért titokban a volt párról fantáziáltok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom milyen ez, eddig csak apró mellű nőim voltak és imádtam a ciciket is. Valahogy nem is volt sosem igényem arra, hogy szex közben csapkodja az arcomat két hatalmas tőgy. :)
2016. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Én épp fordítva tapasztaltam: régebben évekig nagymellű kedvesem volt, utána pedig kismellű, s sokkal érzékenyebb, sokkal motiválóbb volt a kicsi.
2016. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Arany középút, legyen csak közepes...
2016. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én sajnos javíthatatlanul mindig arról fantáziálok, ami épp nincs….
2016. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem demotiváló. Legalábbis nálam, nem a mellméret a lényeg.
2016. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezzel csak a nők vannak így, a férfiak szerszámával kapcsolatban. Ezért születnek ilyen kérdések. A férfiaknak nem a méret a lényeg, és valóban így is gondolják, nem csak mondják.
2016. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a nagymellu nok az eseteim es mivel ok jonnek be veluk jovok ossze. Egyszer volt egy kismellu csajom, nem volt demotivalo,aranyos volt de nem inditott ugy be szexualisan mint egy nagyon mellu no.


Hozzateszem utalom az extra nagy melleket.

2016. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem annyira nem tetszenek a kis mellek, és annyira imádom a nagyokat, hogy biztos nem tudnék összejönni egy olyan lánnyal, akinek kis melle van.
2016. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Fiatal koromban a nagy mellű csajok voltak az ideáljaim. Idősebb korban már a visszafogottabb idomokat kedvelem. Örök csapda ez, bár szerencsére én nem estem bele.
2016. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbb férfi nem tudna lefeküdni teszem azt egy 120 kilós extra dagadt csajjal, mert annyira visszataszítónak tartja. Ezzel én is így vagyok, de pont ugyanennyire viszolygok a kis mellektől is. Egy szép nő legyen bögyös dögös, nőies, hatalmas cicikkel! Lehetőleg szilikon nélkül.

f27

2016. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!