Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajna Timi valóban annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajna Timi valóban annyira csinos vonzó nő hogy ez megéri Andynek?

Figyelt kérdés

Nektek bejön ez a nő? Valóban ennyire csinos hogy ilyen luxuskörülmények között tartsák el. Tényleg az a 10/10es nő?

Nem kaphatna csinosabb nőt Andy?


2018. nov. 11. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatna és kap is, de a Timike gondolom olyasmit is bevállal, amit más nő nem- pl szó nélkül tűri, ahogy a férjecskéje a titkárnővel nyilvánosan kavar meg hasonlók, ezt azért nem minden golddigger tűri el.
2018. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Lófejű. A személyisége pedig egyszerűen taszít. Az ilyen nőket ki nem állhatom. Affektáló kongófejű gágogó. 😏
2018. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden férfi számára 60 év fölött áldás egy sokkal fiatalabb nő, az meg relatív hogy mi meg ki a csinos.
2018. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vajna Timike egyedül is szépen megélne.

És nem, nem a szépség számít csak.

2018. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
97%

Sétálj végig komótosan a Váci utcán egy kellemes nyári késő délutánon, estén. Minden második nő léptékekkel jobban néz ki, mint Timike.

Nekem egyáltalán nem jönnek be a celeb-kategóriás ribizlik, Timike főképp nem.

Andy szerintem minden hétvégén más-más ribit kúrogat, Timike meg azért nem kreál belőle problémát, mert anyagilag ki van nyalva a segge.

2018. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, ha ő fizetne nekem, akkor se kéne.
2018. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neki valószínű tetszik. Nekem nem tetszik, Dobó Kata sem tetszik, pedig vele is járt. De szerintem vannak elvárásai ettől függetlenül, Tímea egyszer azt nyilatkozta, hogy a férje rászólt, hogy fogyjon.
2018. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt első sorban Anyd-nek kell tudnia. Egyébként meg biztos h mindenki adott már ki pénzt valamire amire a többiek azt mondták h hülyeség.

De neki az megérte. Lehet ez egy nő, egy utazás, egy kép, valamilyen számtech eszköz...


Egyébként nekem is lett volna hasonló növel dolgom csak én NEM-et mondtam. Mer számomra nem ér se időt se energiát h egy ostoba buta libával legyek. De rengeteg férfinek ez tudjuk miért megéri.


Mindenki maga dönt.

2018. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Timike meg azért nem kreál belőle problémát"


Mert amikor megtette egy-két éve, akkor majdnem kiesett a pikszisből. De aztán sikerült visszakönyörögnie magát.

2018. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

egy idős haldokló ember,aki megteheti ezt.

de majd meglátod te is,hogy 30 évesen már bőven jó csajnak fogod látni azt akit 20 évesen nem.

40 évesen meg már egyenesen ellenállhatatlan bombázónak.

70 évesen meg istennőnek.

amúgy pont tegnap volt vajnával egy riport a híradóban és szét volt gyógyszerezve szerencsétlen.

nem is csoda mert ami neki van azt kezelgetni lehet egy darabig,de gyógyítani nem,akármilyen gazdag is.

2018. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!