Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 éves férfinak hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfinak hol kellene tartania az életben szerinted? Jogosan érzem azt, hogy le vagyok maradva a kortársaimtól? Ez szül bennem önbizalomhiányt az ismerkedésben is

Figyelt kérdés

Tudom nem csak ez számít és nem lehet mindent ezekben mérni, pláne nem hogy mennyire vonzódnak hozzád a nők, de mégis most ebből a szempontból nézem meg. 25 évesen hol tartanak a férfiak? Mik a csajok elvárásai?


3-4 évig alkoholista voltam, aki a végére már napi 3 üveg bort is megivott. Januárban tettem le az italt. Az egyetem utóbbi éveit teljesen elszúrtam, de már józanon úgy döntöttem, hogy befejezem. Most 20-21 évesekkel tanulok együtt a padban és 26 évesen lesz diplomám pénzügy szakon. Érettségi óta minden nyáron Angliában dolgoztam, ahonnan elég szépen hoztam haza a pénzt és mert spóroltam (még alkeszként sem vertem el minden pénzt), ezért most van 3,5 millió forint félretett pénzem, amit én gyűjtöttem. Jogsim nincs, kocsit nem tervezek, de jogsit jövőre igen. Az ital miatt eléggé elhíztam, de sikerült leadni a túlsúlyt (24 kilót) és azóta edzek, testépítek folyamatosan, alapból vékony alkatú voltam/vagyok eredetileg. 3 nyelvvizsgám van, angolul anyanyelvi szinten, oroszul és németül középfokon beszélek. Érettségi óta nem a szüleimmel élek, hanem tőlük külön, legalább saját szobám mindig volt önálló albérletben.


2018. dec. 4. 10:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva, sikerült igen szépen összekaparnod magad, le a kalappal. Az egyetem egyébként sem olyan, hogy ugyanaz a korosztály van csak. Én is 24 vagyok (3 évet elszúrtam egy olyan egyetemre, ami nem volt nekem való és újra kellett máshol kezdenem), de nálam még idősebbek is vannak.
2018. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bevallom az zavar legjobban, hogy 25 évesen még csak érettségi a legmagasabb végzettségem, miközben szinte az összes középiskolai régi jó barátom, vagy azok akikkel elkezdtem az egyetemet, már mind elvégezték. Meg ezzel kapcsolatban, hogy még nem volt főállású hivatalos munkám, hanem mindig diák voltam, miközben sok tőlem fiatalabb is már akár évek óta is főállásban dolgozik.
2018. dec. 4. 11:01
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is ekkor volt első kapuzárási pánikom kérdező,nagyon hasonló a sztori.

Annyi,hogy én nem ittam,hanem egyetem + renegeteg melót toltam de kb. kifulladásig.

De nagyon hasonlóan éreztem még néha most is 31 éves ,,vénemberként".

Rengeteg 24 évest látok MErci,Audiban,nagy lakás ház,állandó bulizás meg dugás éjjel nappal.

Rengeteg ilyen fiatalt látok már 20 millás kocsiban.

Ilyenkor magamat kérdeztem annó,hogy mit b_szok el?Mi az istent tudnak ezek?


Nem vfagy elkésve bár már te is benne vagy a korban sokan már ilyenkor medior szakemberek egy területen.

De ne csüggedj,jól csinálod.


Én azt javaslom hagyd most a csajozást hidd el,legyen meg az egzisztenciád,úgyanúgy eddzés heti 4-5 legyen meg,menj el söürősen egyetem mellett dolgozni az orosszal például fogsz keresni 350e nettót minimum.


A többi teljesen jó kérdező,le a kalappal.

Hidd el ezt én is átéltem 26 évesen lett verdám gondolhatod mennyire voltam ki,amikor láttam a sok 25 évest szebbnél szebb nőkkel meg 15-20 millás verdában,amerikai álmot élve.


Most karriert építs,eddzél,dolgozz.

Majd csajozás 28 évesen addigra leteszed az alapokat leteszel az asztalra dolgokat és jó lesz.

2018. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Először is találja meg a társát önmaga személyében, utána már nem lesz gond számára, ha egyedül kell lennie.
2018. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én meg nem keresek semennyit és már van egy lakásom :D bírom ezeket a liciteket
2018. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, hogy ilyen viszonylag mélypontból ennyire ki tudtál jönni. Nem vagy elkésve semmiről. Nekem is bulis volt az egyetem, csúsztam is. De legalább sokat sportoltam és éltem maximálisan ezért nem sajnálom hogy csak 28 évesen lett diplomám (bár én már 25 éves koromban főállásban dolgoztam). Most egy jó irányba tart az életed, ne rontsd el. 3.5milla teljesen jó ennyi idősen annak akinek nem vágnak alá egy lakást a szülei. Én most 31 vagyok, nekem is kb ennyim van.
2018. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! 3-as azért megnyugtattál egy kicsit.


4-6-7

Kérlek ne a hülyeséget nyomjátok, hanem értelmes válaszokat adjatok. Ha nem vagy hülye, nagyon jól látod a kérdés alapján, hogy nagyon nem arról szól kinek hány évesen hány milliója van.

2018. dec. 4. 11:38
 8/22 anonim ***** válasza:

A becsajozás nem végzettség és gazdagság kérdése. Egyik haverom munkahely nélkül, érettségivel szedett fel egy nagyon szép lányt.


A különbség, hogy a srácnak jó az önbizalma, tervei vannak és helyén van a szíve.


Az önbizalomhiányos férfiaktól viszont menekülnek a nők.

2018. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

10-es kérdés meddig lesz vele.

Mert jön majd egy ugyanolyan önbizalommal rendeklező sikeres,kisportolt férfi hidd el a haverod lapátra kerül azonnal.

Lehet most vele van,de amint kap a csaj egy jobbat azonnal otthagyja,mivel nem tud rá felnézni,meg nem lesz férfi a szemében,csak találkozzon a csaj egy sikeres férfival aki tudja mi kell a nőknek.

2018. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9


Nem 10-es, hanem 8-as voltam.


Hagyja ott a fenét, évek óta együtt vannak, a srác most kezdett el dolgozni egy jó poziban egy multinál és tervezik az összeköltözést. Ne analizáld már mások életét.

2018. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!