Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szőke haj miért hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőke haj miért hátrány férfiként az ismerkedésben? Ezt többször is hallottam már, férfiaktól és nőktől is egyaránt

Figyelt kérdés

Hogy a legtöbb nőnek inkább a sötét hajú férfiak tetszenek, ha kellene választani, vagy hogy a szőke férfi egyáltalán nem tetszik.


És ez igaz a szőke, de még a sötét hajú nőkre is.


2018. nov. 24. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
En szoke vagyok, es pont azert akartam mindig fekete pasit, hogy ne hasonlitsunk. Ugye momdanom sem kell, soha nem volt fekete. Baratom sotetszpke, de nem cserelnem le egy sotetre.
2018. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elméletben én is a sötét hajú pasikra bukom, de a férjem szőke, kék szemű, kb mint a mesebeli herceg (vagy mint egy SS-tiszt, kinek mi jut eszébe róla). A valóság gyakran más, mint amit elképzel az ember, ezen én nem aggódnék a helyedben. Nem hátrány, ha valakinek tetszel, annak szőkén, feketén, tökmindegy, de ugyanúgy tetszeni fogsz.
2018. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a szőke haj egy kissé "lányos", a világos színek eleve nem túl férfiasak, inkább a sötét színek tudják hozni a férfias jelleget: sötét haj, sötét szem, abban ott van az őserő, a tűz. Szerintem a legtöbb nőnek ez a kombó az ideálja.
2018. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a szőkék.
2018. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nagyon kicsit hátrány, mert a sötét hajra bukom.


Ezzel együtt, a nő érdekel, és nem a hajszine, nincsenek buta előítéleteim, hogy milyenek a szokek.

2018. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam soha, hogy a férfiaknál ez hátrány lenne, inkább előny. A magas, szőke, svéd meg ausztrál férfiak inkább kifejezetten népszerűek.
2018. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szőke herceg fehér lovon...Ja, pont úgy hangzik, mint valami komolyan hátrányos tulajdonság.
2018. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb nő a karakteres, szőrös mellkasú/kezű férfit szereti, ez szőke hajnál nem látszik annyira.
2018. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is eddig az összes barátom barna volt, sőt, ez is tetszik, viszont a mostani szőke, zöldszemű. Azért nem tetszenek a szőkék, mert olyan homogén szinüek. Viszont a barna hajúaknál elüt a hajszin a bőrtől. Még mindig nézem a barátom és csodálkozok, hogy milyen világos a szeme, a szempillája, milyen finom a bőre.
2018. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem egyszer közölte a csaj akivel szerettem volna többet barátságnál, hogy sűrű fekete hajú, 185 feletti, kigyúrtabb markáns hapsik a zsánere. 178 magas, kék szemű, ritka hajú, átlagos férfi voltam és vagyok is. Szerinted ezek után mit éreztem :D
2018. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!