Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha 23 éves korotokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha 23 éves korotokig nem találnátok magatoknak barátnőt, mert egyik lánnyal sem jönne össze akivel szeretnétek, akkor megpróbálnátok a párkapcsolatot az 1,5 éve tartó szexkapcsolatotokkal?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem .
2018. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Indokoljátok meg a választ kérlek :)
2018. dec. 5. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert a szexkapcsolat nem két hasonló gondolkodású, azonos érzelmi világú, közös hobbikkal rendelkező stb. ember találkozása, hanem pusztán fizikai igények kielégítése. (ha meg mindezek adottak lettek volna, nem szexkapcsolatotok lenne másfél éve)


A válasz tehát nem. Építsd le a szexkapcsolatot (nem segít a párkeresésben, hidd el) és keress olyan nőt, akivel a szexen kívül esetleg más is lehetne talán.

2018. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Én is végül szexkapcsolatban vesztettem el a szüzességem 22 éves lányként, mondta a pasi, hogy több nem lehet, meg az okát is, de én azért próbálkoztam, hogy változzon a helyzet, nem azért, mert annyira szerelmes voltam bele, hanem csak inkább egóból, hogy megmutassam, hogy végre én is meg tudok hódítani valakit normális párkapcsolat szempontjából is. De így utólag rájöttem, hogy valószínűleg nem is működött volna, mert én szinte bárkibe könnyen bele tudok esni, szóval ez még rendben lehetett volna, de közben azért kiismertem, és egyik nap mondott valamit, másnap meg már az ellenkezője mellett kampányolt, meg persze velem csalta közben a csaját, aki erről elvileg nem tudott, hát egy ilyen emberrel mit lehet építeni és mire?


Utána meg volt egy hivatalos kapcsolatom, ami már nem szexen alapult, de sajnos túl hamar mentem bele pont azért, mert már annyira akartam, és végül kiderült, hogy nem ő az, akire annyira vágyom, szóval ezzel így sajnos nem lettem sokkal előrébb, és gondolom, valószínűleg te is hasonló helyzetbe jutnál.

2018. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
A szexkapcsolat zsákutc, csak az a kérdés hogy milyen hosszú... ha másfél évig érzelmek nélkül tudtatok kefélni, akkor abból már jó párkapcsolat aligha lesz.
2018. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha a szexkapcsolat 1,5 év alatt nem fordult komollyá, akkor abból nem lesz kapcsolat. Ne erőltesd!


De ne is hagyd abba!!! Attól, hogy közben lesz barátnőd, attól még jó az!

2018. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Béla. A Király. ***** válasza:
53%
Ha nincs ló, jó a szamár is?
2018. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező inkább a nő, aki másfél év után még mindig reménykedik, hogy ebből még lehet valami.


Sajnos nem, ebből nem lesz kapcsolat.

2019. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!