Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elrontottam egy férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam egy férfivel, több éve tartó mégsem-mégis, hogyan lehetnék jobban?

Figyelt kérdés

Ez amúgy nem is feltétlen kérdés, mert tudom, mit kell tennem, de nincs bátorságom, erőm hozzá - meg kellene szakítanom vele kb. minden kapcsolatot.


Mégis ki kell írnom magamból, mert nagyon rosszul vagyok, egyébként hátha tudtok ötletet adni, vagy tapasztalatot írni.


Elrontottam vele, volt itt friend-zone, kikosarazás, mégis, mégse, minden. Ő is nagyon bátortalan és nem tudja, mit akar de én aztán pláne.


Jelenleg szerintem amolyan friend-zone van, barátság (extrák nélkül), ezt talán teljesen meg kellene szakítanunk, de... lehet valahol egyikünk se akarja... Talán egyikünk se tudja, mit akar.


Két éve volt párkapcsolatom, azután több magánéleti ok miatt nagyon nehéz időszakon mentem keresztül (ekkor vétettem a legutóbbi hibát).

Azóta már lassan készen állok egy kapcsolatra, azonban érzek magamban egy gátat.

Mi van, ha mégis ő? Mi van, ha mégis VELE működne? Normálisnak kellene lennem egyszer az életben, és egyszer az életben normálisan megpróbálni VELE? Akarok én más srácokkal ismerkedni?


Volt más is hasonló helyzetben?


Egyébként nemrég volt egy közös program, amin fura érzés volt... Ismerjük már egymást, tudtuk, a másik mit szeretne, elvoltunk nagyon jól, értettünk egymás nyelvén. Lehet olyanok voltunk külső szemlélő szemével nézve, mint azok a barátaim, akik férj és feleség. Egyfajta összhang volt köztünk.



Mégis én csak egy bal..... khhm fácán tudtam lenni eddig.


Miből merítsek erőt esetleg elfelejteni őt - ő engem?

Legjobb lenne, ha egyszerre pasiznánk/csajoznánk be avagy CSODA történne, és egymással - de az élet nem erről szól.


S.O.S.


2018. júl. 31. 17:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most éppen nagyon szenvedek, bár a legőszintébben mondom, hogy megérdemlem.
2018. júl. 31. 17:50
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Neked kar valaszolni, lathatoan jol elvagy magadban is. :D
2018. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Oszt hány évesek maguk? Miért baxtad el?
2018. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Huszas közepe - legvége.


Szerintem valamiféle vonzalom lehet, sőt, szerintem leginkább az tart össze, vagyis: amiatt gondoljuk, hogy mégis, mintsem: veled?! Soha!



Egyikünk sem az a nagy szerelmes, rózsaszín felhős alkat amúgy.

2018. júl. 31. 18:01
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg vele, mit veszíthetsz... Még túl fiatalok vagytok. :) Sok sikert nektek. Én már szerencsére nem akarok kapcsolatot. :D 43F
2018. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

De ismerős, bár mi csak 1 éve vagyunk, idönként extrás barátsággal.

Törődtem vele, kedves voltam, de szemét módon megcsalt, egy ideig kétlaki életet élt velem, és az exével, úgy hogy csak ő tudott a kétlakiságról aztán ócsárolva, alázva lerázott, majd bocsánatot kért, megint összejött egy másik kamugéppel, akkor újra szemét módon lerázott. Aztán megint bocsánatot kért, és nekem sírta el micsoda szemét kamugép a pasi.


Majd jobb időszak, de mindig lekezelt, csicskaként kezelt.

És sírt hogy ő egy szerető rendes pasit akar...


De asszem ultimátumot adok neki, hogy fizesse vissza azt a kölcsönt, amit hónapokkal ezelőttre ígért, és nem fogok megkönyörülni a sírásán, ha nrm fizet kiteregetem a szennyesét.


Ja ebben a történetben a férfi vagyok, akiről írtam pedig a nő.


Te szerintem hagyd őt, mert nem tudod mit akarsz.

2018. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is vagyok így egy lánnyal, de az sosem jön össze, párszor bepróbálkoztam nála, de mindig kikosarazott. Csak aztán amikor én nem kerestem, akkor ő újra elkezdett engem keresni. De ebből nem hiszem, h lesz valaha bármi is, már letettem róla, sztem ő barátként tekint rám.
2018. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Alapvetően szerintem egyikünk se tudja, mit akar. Ezek szerint nem írtam annyira érthetetlenül, vagy pont de, és emiatt - erre sajnos nagyon is jól ráéreztetek.



Hagynám, de mindig bennem van a "mégis" és ez hátráltat új ismerledési lehetőségekben is.


Egy randizós, ismerkedős, közös programozós időszakban lennék benne jelen pillanatban, de ennyi bénázás után konkrétan magamban nem bízok.

Érdekes szituáció, de tényleg, konkrétan azt nem tudom, hogy vajon mi lenne a saját reakcióm, és ettől a reakciómtól félek.

Ő is egy érző lény.

2018. júl. 31. 18:24
 9/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%
Most komolyan, viccet mellőzve, miért nem dugtok végre egy jót? Mire jó egymás kerülgetése? Az tenné fel az i-re a pontot, ha egy jó randizós vacsora után az ágyban kötnétek ki.
2018. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lehet azt kellene.

Ha védekezünk, elvileg vesztenivaló nincs és akár közelebb is kerülhetnénk.


A párkapcsolatomban, ami volt is számomra a legtöbbet a közelség, az intimitás, a bizalom miatt jelentett az ágy

2018. júl. 31. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!