Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Van olyan, hogy sírig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Van olyan, hogy sírig tartó gyűlöletet vagy utálatot éreztek az ex iránt, akivel egyszer nagyon szerettétek egymást, de annyira megutáltatta magát, hogy soha az életbe látni nem bírjátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, fél évig jártam vele. Szép lány, féltékenykedtem, de nem betegesen. Kérdezősködtem ismerőseitől, rokonaitól, hogy amikor nem velem van, hol jár (heti 3 napos távkapcs volt). De megundorodott tőlem. Rengeteg pasi csapta neki a szelet, én pedig akartam őt, de nem fojtottam meg a szeretetemmel, csak nem akartam, hogy más ismerős férfiakkal is elmenjen teázgatni, akik persze nyomultak rá. Ő pedig ilyen, szeret egyedül lenni. sok férfival beszélgetni kapcsolatban is, akár neten, akár személyesen. Megutált, mivel vissza akartam szerezni, meg is gyűlölt. Azóta is többször próbálkoztam. Rengeteg férfi ír neki, 1 éve kisebb (3-4 havonta felkeresem) időközönként próbálkozom nála. De még utál, nem gyűlöl már, de utál. És mondta, hogy soha ne fog ez változni. Nektek is ilyen, hogy rettenet megundorodtatok a volt párotoktól és ha az utolsó férfi lenne, sem mennétek vissza hozzá?
2018. márc. 5. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Csak azok dühösek az exükre, akik halálosan szerelmesek beléjük. Ha érzelmileg közömbösek lennének, továbblépnének, nem foglalkoznának velük, nem érdekelné őket, hogy mit tettek velük, ergo nem lennének dühösek, nem "gyűlölnék" őket.
2018. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs nekem energiám meg kapacitásom így gyűlölni embereket. Nem mondom, hogy az exeimmel puszipajtások vagyunk, főleg azzal nem, aki nem tudta tisztességesen lezárni a dolgokat hercehurca helyett, és hiába nem akarok vele találkozni, ha nem muszáj (eddig ezt sikeresen abszolváltam), de ha valaha összefutnánk, én azért köszönnék neki és váltanék vele pár szót. Úgy érzem, 24 éves fejjel vagyok már ennyire felnőtt. Pedig ha valakitől, tőle igazán undorodom, mint férfi, mert visszagondolva, egy gerinctelen szrházi volt (én meg jó hülye, de mindegy).
2018. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon durva dolgot csinál akkor.pl megüt, bűncselekményt követ el. Egyébként nem, senkivel sem váltam el még haraggal sem, nemhogy gyűlölettel.
2018. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen van, ő tényleg fejre is állhat, még egy sziát sem érdemel...(hosszú miért)

A többiekre meg nem is gondolok sehogy, ők semlegesek, ha megkeresnének akkor a jopofi beszélgetés belefér.

2018. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondja, hogy megundorodott tőled, hogy ne próbálkozz be nála többet. Szakítottatok, lépj túl és keress egy másik lányt, ne vele foglalkozz, láthatóan ő már nem akar tőled semmit. Minél inkább rá akarod erőltetni magad egy másik emberre, annál inkább elege lesz belőled, ezt hidd el.

Amúgy mindenkinek mások a határai, ami nálad nem betegesen féltékeny, az másnak már az. A féltékenykedő emberek nem igen változnak, max. el tudják nyomni magukban a dolgot, lehet ezért sem akar már veled lenni.

2018. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyűlölet elmúlt 1-2 héttel a szakítás után. Azóta csak mélységes csalódottságot érzek iránta, és azt, hogy nem szeretnék vele többet kapcsolatba kerülni semmilyen módon. Ha látnám, akkor elmennék mellette, kerülném a társaságát, a történtek után nekem a baráti jópofizás sem fér bele. Nem utálom, de nem mennék vissza hozzá semmi pénzért. Szerintem ha a volt barátnőd tényleg ennyire gyűlölne, akkor szóba sem állna veled.
2018. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt de ha a közelembe van akkor közömbösen viselkedek vele szemben .De ha azt mondanà hogy szeret és bocsássak meg neki akkor visszamennék hozzà de ő nem csaklt meg mondjuk .:(
2018. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!