Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok es fiuk ti mit szolnato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok es fiuk ti mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés

Lanyok! Ti mit szolnatok annak, ha egy fiu irja nektek, hogy tetszetek neki, felnapig csetelne veletek, megfogadna, hogy szakit a baratnojevel, es randira hiv. Vegul a randi elott elkeri a szamod es kozli, hogy kamu.


Fiuk! Milyen ferfi csinal ilyet? Jovoben meg lehet bizni ilyenben?



2018. dec. 5. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
k..pja be a ….
2018. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Most ehhez nem tudok rögtönzött varázslatos választ írni mert minek. Egyrészt te gondolod most ezt másrészt sok ember van a világon mindenki máshogy van a szerelemmel ezer válfaja van ennek . Ennyi.
2018. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rogton le lett tiltva ezutan mindenhonnan, persze ezutan mar inkabb telefonon hivott. Baratnoje meg osszeveszett velem :'D
2018. dec. 5. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Így jár az, aki foglalt pasira rámászik.

Normális lány ott tiltja, mikor kiderül, hogy barátnője van, és ennek ellenére flörtöl.

2018. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keruld az ilyeneket, teloszam, facebook tiltas, es problem solved
2018. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A sraccal jo baratsagban vagyunk, es nem szamitottam ra abszolut, hogy ez lesz. En nem masztam ra, nem nyomultam, stb. Fiu lany kozott is lehet baratsag.

A letiltasok utan viszont elkezdett telorol hivni, hogy beszelni akar velem. Eloben direkt nem mentem oda hozza, de o nem is mondta, hogy varj, amikor elkoszontunk.

2018. dec. 5. 18:26
 7/9 Rockarc ***** válasza:
80%

Eleg visszatetszo dolog. Esetleg meg az lehet a hatterben, hogy lebukott, es a baratnojevel a hataban "kellett" lezarnia a dolgot. Az eredmeny szempontjabol nem fontos, es teged sem vigasztal.


A problemat a fiatalur okozta, mert elobb kell a kapcsolatot felbontani, mielott ujba kezd. Manapsag ugy latszik a rengeteg csalodas, serules ellenere is sokan lemondanak a gerincukrol. Remelhetoleg a kovetkezo generacionak nem ok lesznek a szulei.

2018. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú akinek barátnője van azt írja hogy tetszem neki, visszaírok hogy mindenféle hűtlenséget vagy hűtlenséghez vezető dolgot mereven elutasítok, úgyhogy semmi esélye hogy bármi történjen közöttünk, se most, se később.
2018. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Eloszor azt irtam neki, hogy csinald azt, amit a szived diktal, majd erre irta, hogy szakitok akkor vele es veled jovok ossze.


Persze amikor bevallotta, hogy "kamuzott", utana nem is szoltam hozza, illetve csak annyit, hogy nekem nem jon be, meg ilyeneket. Onbecsulesemet vedtem.

Mondtam neki, hogyha te kamuztal nekem, akkor en is kamuzok neked.

2018. dec. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!