Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csalódtatok már olyan nagyot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már olyan nagyot, hogy elment a kedvetek a másik nemtől?

Figyelt kérdés
Úgy értem semmi kommunikáció, találkozás a másik nemmel tudatosan.
2018. dec. 5. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Volt rá példa nem is olyan rég. Találkozni még csak csak találkoztam, de attól is elment az eletkedvem.
2018. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Csalódás volt pár, de azért használatra jók. Soha nem haragudtam a másik nemre, csak már dugáson kivül mást nem akarok tőlük. Igaz, ehhez el kell hitetni, hogy komolyat akarok tőlük.
2018. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg nem csalódtam eleget, szóval még nem
2018. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Személyesen, és az életben nem.

Inkább itt az interneten, ha olvasom, miket írnak.

De próbálom nyugtatni magam, hogy nem mindenki ilyen.

2018. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem volt 26 éves koromig senkim. Akkor se akartam, csak nem tudtam lerázni az illetőt, hiába mondtam neki, hogy semmit nem érzek iránta.
2018. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen időszakom, 3 évig tartott. Aztán visszajött a kedvem.
2018. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, fel tudom dolgozni a csalódásaimat anélkül is, hogy az egyének szemétségeit kivetíteném egy egész nemre. Az összes pofáraesésemből sokat tanultam, már ezért is megérte. Ha így állnék hozzá, akkor a férfibarátaimat is elveszítettem volna (10+ éves barátságokról beszélek), akik sose ártottak nekem, sőt.
2018. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, végleg elment a kedvem. F
2018. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha a másik nemtől nem is, de az ismerkedéstől pár hónapra igen. Emiatt pedig úgy néz ki, hogy elkerültem egy olyan nőt, aki végig ott volt mellettem, mint utólag kiderült nem is zárkózott volna el a velem való ismerkedéstől, de ugye akkor még javában szedtem össze a lelkem darabkáit. Most meg ő nem áll készen.

Hadd ne mondjam, hogy mennyire vagyok dühös az előző barátnőmre. Azt még megbocsájtottam neki, hogy önző: a szíve másé volt, mégis összejött velem másodjára is, hagyta, hogy szerelmes legyek belé, nekem kellett szakítanom, mert "ő azt nem tud". Ezt sohasem fogom megbocsájtani. Immáron hivatalosan is kijelenthetem: gyűlölöm.

De csak őt, a női nemet azért nem :)

2018. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, amikor itt olvasom a válaszokat.
2018. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!