Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, titeket mennyire szoktak lekoptatni a férfiak, srácok? És milyen arányban van?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mert a fordítottjáról itt lehet olvasgatni, hogy nem írnak vissza, illetve leráznak valami sima szöveggel, esetleg nem érdeklődnek és semmit sem lehet belőlük még csak kihúzni sem.

2018. dec. 6. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer probalkoztam be fiunal, 14 evesen.

Nemet mondott. Majd lett egy fium, es akkor jott ra, h amugy engem akar. Ez er ?

Szemelyesen kb 15 fiut utasitottam vissza, akik komoly kapcsolatot akartak, ezt 18 eves koromig, aztan megismertem a mar leendo ferjemet, akik csak igy random ismerkedni, buszon, ilyesmi nem tudom.

H online, azt meg plane nem.

2018. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Aki sajnos van olyan csúnya/kövér, hogy neki kell a srácoknál rendszeresen próbálkozni, mert ők nem kezdeményeznek nála, az nyilván sajnos elég gyakran részesül lekoptatásban.


A jó csajok elismerem néha bepróbálkoznak egy álompasinál és ha az véletlenül lekoptatja őket, akkor ők meg közben ugyanúgy nem veszik észre a tucatnyi másik férfit, akik közül mind bármit megtenne hogy velük legyen együtt.

2018. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Régen nagyon gyakori volt, 18 éves koromig kb csak plátói szerelmeim voltak, néhányan nem éppen szépen küldtek el vagy beszéltek rólam. Kb addig a pontig tartott ez, amikor elkezdtem fejleszteni az önbizalmamat és kicsit dolgozni azért a külsőmön is. Meg igazából sokkal boldogabb is voltam amint kezdett egy kis önbizalmam lenni. Pár hónappal később már együtt voltam az első barátommal. Utána igazából már csak komoly kapcsolataim voltak, tehát viszonylag sok olyan eset volt amikor vissza kellett utasítanom valakit. Talán egy esetre emlékszem, amikor engem utasítottak vissza. Ahogy szétmentem a párommal elkezdtem érdeklődni az egyik munkatársam iránt, de nem sokkal később neki lett párja, tehát tárgytalan volt a dolog. Utána jöttem össze a jelenlegi párommal, tehát 5 éve minden próbálkozást elutasítok. Mivel az önbizalmam a sikereim miatt mostmár teljesen rendben van ezért nem mondom, hogy nem próbálkoznak sokan. De én ezt egyébként nem könyvelném el elutasításnak. Ez szerintem természetes dolog. Nem azért utasítom el őket, mert bármi baj lenne velük, hanem egyszerűen mert szeretem a páromat.
2018. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi 5 évben kb 100% ez az arány .

Pedig külsőre nem kifejezetten a jóképű férfiaknál próbálkoztam , egyszerű,átlagos külsejű,de szimpatikus férfiak voltak .

Én 2őt "koptattam" le,ez idő alatt, az egyik házas,a másik egy igénytelen alkoholista .

Nem vagyok kifejezetten ronda ,de szép sem,az igaz. Az alakommal szerintem nincs probléma ,ha körbenézek az utcán és reálisan,nem nagyképűen mondom a nők 80%ánál jobb testem van .Ennek ellenére ,a természetem miatt mindenki lekoptat,vagy csak lelki szemetesládát lát bennem . Szerintem ha sorra lekoptatnak az nem a külsőd miatt van , én gyűlölöm magam, azt,hogy nem tudok ismerkedni,se megnyílni se megbízni emberekben , és szociálisan visszamaradott vagyok a magánéletemben ,így tök mindegy hogy nézel ki, senkinek nem leszel "kívánatos" .

2018. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!