Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Senki nem kért fel táncolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem kért fel táncolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

Szerdán elmentem a barátnőimmel táncolni egy buliba egy szórakozóhelyre, amit egy egyetem szervezett.

Nos, úgy kell elképzelni, hogy minden barátnőmet felkérték táncolni, kivéve a ducibbakat és engem. A legjobb barátnőmet is, mindenkit. Nagyon kínos volt, volt olyan srác, aki végignézett a társaságunkon, és inkább egyedül táncolt, mintsem felkért volna minket.

Én nem akartam odamenni ezek után, mert majdnem elsírtam magamat. Igyekeztem kicsípni pedig magam, smink, parfüm, szép ruha, és önfeledtül táncoltam, tehát eleinte mg jól is éreztem magamat.

Régen volt egy párkapcsolatom(18 éves koromtól 21 éves koromig), ahol a srác azért szakított velem, mert nem voltam olyan "vad", szexis, csábos, és, bár imádta a személyiségem, emiatt a szex nem működött. (Elméletileg szép vagyok, meg nőiesen öltözködöm-magassarkú, feszülős ruhák, nem közönséges, hanem elegáns mert Anyukám mindig elmondja, hogy ne legyek közönséges és figyel az öltözködésemre, sminkelek, szép a hajam, illatos és ápolt vagyok, festem a körmöm, stb.). Az ex barátom is elmondta, hogy szép vagyok, de "unalmas", kiszámítható a kisugárzásom.

Ebben a helyzetben megint ezt éreztem. Nekem sosem udvarolnak, és a srácok mindig a barátnőim felé közelednek. Hozzám még szexre se jönnek oda a srácok(nem, nem feküdnék le velük, csak azt mondom, hogy egyáltalán nem keltem fel az érdeklődésüket).

Igyekeztem már a személyiségemmel hódítani, olvasott vagyok, kitűnő tanuló az egyetemen és sokminden érdekel(videójátékok, rajzolok, thai-boxolok, kirándulgatok), mégis valami gáz van.

Képet nem teszek fel, ellenben tanácsot kérnék.

Volt valaki így? Vagy fiúk, volt dolgotok így lánnyal?

Minden vélemény, gondolat, tapasztalat érdekelne, mert a buli után teljesen elment a kedvem mindentől.

Rengeteg gyönyörű mai lány van, hiába "tucat", mindegyik nőies, már 14 éves korában kifejlett nő és buknak rájuk a pasik.


2018. dec. 7. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz úgy válaszolni, hogy nem látunk rólad képet, mert igazából hiába írtál egy csomó információt nehéz kitalálni, hogy épp mi lehet az oka, hogy nem annyira közelítenek feléd a férfiak és miért nem kértek fel táncolni. Nem hiszem, hogy baj lenne a külsőddel az elmondottak alapján talán a kisugárzásod lehet számukra vagy negatív vagy pedig túl határozott és kevésbé mernek odamenni hozzád.


Mindenesetre a leírásod alapján én sokkal hamarabb odamennék egy olyan lányhoz mint amilyen te vagy, mint olyanhoz aki "tucat".

2018. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

"kivéve a ducibbakat és engem" :D Bocs.


Ezer oka lehet..lehet látszik az arcodon amit érzel épp.

2018. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell képet feltenni ide, de privátban azért küldhetnél nekünk, válaszolóknak. Anélkül nem lehet a kérdésedre jól válaszolni sajnos.
2018. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

"Elméletileg szép vagyok..."

Úgy tűnik, gyakorlatilag meg nem.

2018. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj, nem is kell kép, mert képen meg lehet, hogy csini vagy, de ha élőben semmilyen vagy ki fognak hagyni mindig. Egy csinos kinézetből nem fogják megtudni mennyire jófej vagy,- ha az vagy, - miért nem mentél a táncolók közé, nem kelletni, hanem jólérezni magad mondjuk. Lehet, hogy unalmasnak tűnsz, zárkózottnak, a barátnőidről meg nem ez jön le. Vagy lehet, hogy ezek a bulik nem a te pályád.
2018. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Ez a kisugárzás dolog nem így működik.


Magasság/testsúly?


Az hogy anyukád kontrollálja az öltözködésed, hát... Szerintem egy felnőttnek fel kell tudni öltözni. Mi lenne, ha azt vennéd fel, amit te akarsz, és ami ki is fejezi a személyiséged?

2018. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Úgy látszik te is ducika vagy.
2018. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem dagadt vagy,csak nem veszed észre...
2018. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%
Aha. Szóval te nem feküdnél ne senkivel, de azért elvárnád, hogy ennek ellenére ajánlkozzanak a férfiak? Azon nem gondolkodtál még, hogy a férfiak is emberi lények, nem pedig a te egód simogatására való használati tárgyak?
2018. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért kepet küldhetnel, mert így latatlanban elég nehéz bármit is mondani. Meg kíváncsi is vagyok :)
2018. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!