Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz vagyok ha voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok ha voltam egy esküvőn és senki sem kért fel táncolni?

Figyelt kérdés
Azt mondták itthon indulás előtt, hogy biztos majd felkérnek táncolni a vendégek közül, meg hátha összeismerkedem majd valakivel. Ehhez képest senki sem kért fel :D
2011. okt. 19. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
biztos csúnyácska vagy
2011. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű túl rágörcsöltél és ez adott egy olyan "kisugárzást", hogy mintegy taszította az embereket.

De azt ajánlom, vedd könnyedén, szard le! Ha legközelebb mész olyan helyre, ahol ismerkedhetsz, fölkérhetnek, úgy menj, hogy jó lenne, de nem várod el. Hamarabb összejön.

2011. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj veled, az igazság az, hogy ilyen helyre mindenki a párjával megy, vagy kísérővel, szingli nem nagyon van. És mindenki azzal táncol, akivel jött, max. még a rokonokkal van a menyasszonnyal/vőlegénnyel.
2011. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Azta még sose láttam 23%-ost! Végre valaki aki nálam is hülyébb. :D Amúgy az is lehet h túl szép vagy és azért nem mertek felkérni, mert féltek tőled. Magabiztos az írásod, ezért gondoltam h biztos szép vagy. Egy csúnya lány meg nem is tenne fel ilyen kérdést. Te egy szép lány vagy, aki addig kérdezi meg a kérdést, amíg azt a választ nem hallja amit akar. De valószínűleg igazad is van, fel kellett volna téged kérnie valakinek, mert a kinézeted alapján megérdemelted volna.
2011. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

Én szép vagyok, de mivel párral érkeztem, csak rokonok kértek fel. Idegen nem, nem is vettem volna jó néven.

Vagy csúnyácska vagy, vagy csak más is úgy gondolta, hogy egy idegen ücsörgő lányhoz nem fog odamenni, mikor ott vannak az uncsitesók.

2011. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
59%

Nem biztos, hogy csúnyácskának kell ahhoz lenni, hogy ne kérjenek föl. Lehet, hogy túl szép vagy és nem mertek odamenni hozzád, csak messziről csodáltak. :D

Viccen kívül: Talán már nem divat olyanokat fölkérni táncolni, akiket nem ismernek személyesen, mai fiúk ilyenek...,inkább őket kérik föl a lányok. ;)

2011. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer én is jártam így,és akkor megfogadtam,hogy amíg egyedülálló vagyok,addig nem megyek több esküvőre.Ez nem a külsőtől függ,egyszerűen aki párral érkezik,az nem kér fel más lányokat,mert mit szól az "asszony",aki meg nem,az vagy félénk,vagy nem tud táncolni.

Nincs veled semmi baj.

2011. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez nem jelent semmit. Nem divat már manapság ismeretlen lányokat felkérni esküvőn. Sőt a mai fiúk alig táncolnak az esküvőkön, elég ha a kötelező táncot el kell járják a családtagokkal, nem hogy ismeretlent kérjenek fel csak úgy.

Ettől még lehet csúnya vagy naygon szép, ez nem bizonyít semmit.

2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem is minden vágyam volt úgy elmenni egy esküvőre,hogy vihessem a páromat.Ehhez képest sosem sikerül úgy esküvőre mennem,mindig szingliként mentem.Idén is így volt ez,talán a barátnőm apja kért feltáncolni(de az milyen már?!).Szóval nem nagy tragédia.De állítom,hogy én voltam a legszebb és legelegánsabb is egyben az esküvőn:P
2011. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

11:16


Meg a legszerényebb.

2011. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!