Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik már elmúltak húsz évesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már elmúltak húsz évesek, de még nem volt kapcsolata. Nektek nem szokták kérdezgetni a családtagjaitok, hogy mikor lesz barátnő/barát?

Figyelt kérdés

Nekem néha szokták, meg van hogy azt mondják hogy nekik ennyi idősen már volt kapcsolata, stb. Annyira rossz ez, főleg hogy ezzel mindig eszembe juttatják hogy mennyire le vagyok maradva. Amúgy is zavar de ezzel még szomorúbb leszek.

Nagyon rossz, főleg hogy nekem valószínüleg sosem lesz barátnőm...


2018. dec. 7. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szokj hozzá kis barátom". Igen mindig kérdezték. Utána férjhez mentem, akkor pedig, hogy mikor lesz már gyerek de mikor már? Most, hogy van és mikorjonamasodik????? 😂Imádom
2018. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te szerencsés vagy!:)
2018. dec. 7. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Dehogynem, és meg akarják magyarázni, hogy rosszul élem az életem, és szerintük az lenne a normális, ha hozzájuk hasonlóan viselkednék, élnék. Magyarán hülyének néznek, gondolnak.


Engem már 11 éves korom óta cseszegetnek, szóval megedződtem, és már egyáltalán nem érint rosszul, ha felhozzák a témát. Néha még el is viccelem.


Hülyeséget csinálsz, ha önmagadat hibáztatod. Az élet nem rendeltetett el előre egy szabálykönyv szerint. Ami valakinek jó és normális, az másnak nem biztos.

Nekem is erre kellett ráébrednem. Igaz, nem ment könnyen, mert a világ ránk kényszerít mindent, és születésünk óta meg akarja mondani, hogy éljünk. Igazából úgy is élünk, mert dolgozunk, fizetjük a számlánkat, de szellemileg független lehetsz, ha fizikailag nem is. Nem muszáj azokat a dolgokat követned, amiket mások. Lehet saját nézőpontod és véleményed. Attól, hogy egy sorban sokan állnak, még nem biztos, hogy az jó sor. Sőt, manapság pont az ellenkezője igaz, mert hatalmas a sötétség az emberek fejében. Lépj ki a tömegből.


[link]

2018. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy apámék már az unokát várják, hanem az, hogy egy régi ismerős vagy bárkivel találkozom ezzel áll elő, a hátamon feláll a szőr, mi közük van hozzá, minek kérdeznek ilyet? ha van akkor ember vagyok, ha nincs akkor nem? Nem mindegy? anyámékat felkészítettem arra, hogy ha lesz is barátnőm, gyereket nem fogok akarni. De barátnőt sem szeretnék, mert 2 jó tulajdonságot nem tudok magamról mondani, akkor meg minek tegyek olyat tönkre, aki megérdemelné a boldogságot.
2018. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xarjátok le, hogy ki mit gondol. :) Egyedül sokkal boldogabb és anyagilag függetlenebb lehet az ember. :) F
2018. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!