Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehéz barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam pár nélkül. Szerintem akik átlagosak, szépek és normálisak nekik van kapcsolatunk, vagy egyből lesz ha szakít. Nagyon kicsi az esély, hogy találok ilyen lányt úgy érzem. Van esélyem normális, viszonylag szép barátnőt találni 22 évesen? Vagy ahhoz nagyon nagy szerencse kell?

Nekem csak a magasságom ami előnyös.

Sokszor azon gondolkodom, hogy már nincs sok időm mert általában 30 éves kor előtt sokaknak már családjuk van. Tehát akkor még kevesebb "normális" nő marad.


2018. dec. 8. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te is csak egy depressziós, tehetetlen huszonéves vagy. Ami valljuk be, nem teljesen normális.

35N

2018. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz, csak kell hozzá némi emberismeret, megfelelő szociális készségek, beszédkészség, stb. Persze ezek a négy fal közt számítógépezve vagy telefonozva nem fejlődnek ki maguktól, és az álmodozás se segít ezen. A szerencsének sok köze nincs ehhez.
2018. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis van köze hozzá a szerencsének. Én 20 éves lány vagyok, saját és mások véleménye szerint okos, vicces és szép. Sok barátom van, eljárok otthonról viszonylag gyakran még se volt még párkapcsolatom. Én nem gondolom, hogy ez az én hibám lenne, egyszerűen csak így alakult. Úgyhogy fel a fejjel! ;)
2018. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mostanában nem könnyü. A jelenlegi huszonéveseknek elment az eszük a facebooktól. Én 36 vagyok mikor még én csajoztam akkor sokkal könnyeb volt.Oda mentem egy lányhoz beszélgettünk stb aztán vagy elhajtott vagy nem.Most meg nem lehet velük csak messengeren beszèlni. Semmi nem vagy csak egy profil amin persze mindenki tökéletes mindenkinek audi meg tenerife van. Szoval haver sok sikert
2018. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is így érzem. Jön a karácsony is, mindenki boldog, én meg itt vagyok egyedül. Hétköznap dolgozok, hétvégén meg unalom mert mindenki ilyenkor a csajával van. Akárkinél próbálkozok esélytelen.

Ha szeretnél privátban beszélgetni, tapasztalatot megosztani nyugodtan írj rám.

28F

2018. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát akkor nem ha nem a saját szinteden próbálkozol hanem jóval lejjebb :D


de annyit nem ér, én inkább egyedül halok meg mint olyan csajba nedvesítsem a fütyim akihez nem vonzódom

2018. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem se jött össze 22 évesen..
2018. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nehez...

En tobb mint 20 novel talalkoztam/randiztam kb 2 ev alatt ami azt jelenti hogy nagyjabol minden honapban mas lannyal probaltam ismerkedni mert a legtobb az elso randi utan lekoptatott.


Vegul mar kezdtem feladni es akkor ismerkedtem meg valakivel aki ma mar a felesegem de amerikaig kellett mennem.

Nem bantam meg mert jol megvagyunk es csinos felesegem van.

2018. dec. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 wow


Példakép!

2018. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!