Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek külföldön könnyebb...

Szerintetek külföldön könnyebb egy férfinak barátnőt találni mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy kimennék külföldre társat keresni,hátha ott összejönne.Nem messzire,Ausztriára vagy Németországra gondoltam. Hátha ott sikerülne.
2018. aug. 26. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én elég sokat autózom a munkám miatt és azt vettem észre, hogy az utcákon nagyrészt idősek és középkorúak vannak, kisebb részt gyerekek. Fiatal felnőttek pedig szinte alig.

Ez szomorú, mert én se találok senkit, még válogatni sincs lehetőség a nők között.

Mindenki elhúzott ebből az országból, tehát igen, külföldön lehet több esélyed lenne.

2018. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem.ha itt sem megy akkor ott kevesebb az esélyed
2018. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Svájcban élek, határozottan NEM tudok barátnőt összeszedni.


Ők mások. Kedvesek, udvariasak, de érzed, hogy te semmit nem tudsz felmutatni, főleg, hogy kérdés, maradhatsz-e 1 évnél tovább az országban.


EU nem tudom, milyen a helyzet, ez nem EU.

2018. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon kb csak 1 millio majdnem veled egyidős csaj/no van. Ha nem sikerul mashol se fog jobban.
2018. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában vagyok és nekem is esélytelen. A nyelv miatt nem megy. Nem lehet. Barátaim sincsenek. Szóval én nekem a magány akkor lett megpecsételve, amikor kiköltöztünk. :'(
2018. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 grafno ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan konnyu mint magyarban. Eleg soktol fugg, de fontos a kisugarzas a beszed a stilus. Annyiban mas, mint a magyar, hogy a vilagminden reszerol tudsz valogatni. A peruitol a japanig.

Aki elsore elmegy veled magyarba az ertelmi fogyatekos kell legyen szerintem.

2018. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,hogy könnyebb lenne külföldön,mert Ausztriában például magasabbak a fizetések és ott talán egy nő nem utasít vissza egy férfit azért mert gyárban dolgozik,hiszen tudják hogy ott is jól meg van fizetve.Magyarországon viszont visszautasíthat egy nő ha azt mondom hogy gyárban dolgozom mert tudja hogy nem vagyok jól megfizetve.
2018. aug. 28. 11:03
 8/9 grafno ***** válasza:
A mezei gyari munkas 1200-1300eut kap. 3 muszakban valamivel tobbet. Ha lakast es a kocsit beleszamolod akkor mar csak 300-500eu marad.
2018. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy soha nem lesz az igazi egy másik nyelven beszélővel. Nincs semmi bajom azzal, ha valaki nem anyanyelvével megegyező partnert választ, de soha nem fogod tudni olyan mélyrehatóan és bonyolultan kifejteni a legbensőbb érzelmeidet egy nőnek, mint az anyanyelveden. Tudom, sokaknak nem az számít amit mondasz, hanem a tettek, de azért hidd el, egy igazi nőnek nagyon is sokat számítanak a szép szavak.
2018. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!