Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiatal nőként abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal nőként abszolút nincs szerencsém a férfiakkal akkor hanyagolnom kéne a társkeresést inkább?

Figyelt kérdés
Már gimiben is az első szerelmem tönkre tette 6 évemet a hatosztályosban.Emiatt egyetemen kezdtem pasizni 19 évesen.A legelső barátom megkritizálta a külsőm kidobtam erre hónapokig követett a barátaival 3 fickó járt a nyomomban szerencsére mielőtt rendőrséghez fordultam leálltak.Mostani párommal terveim szerint nemsokára szakítok 3-adjára mert elvagyok vele de nem ő a jövőm az elég problémás lenne ha az lenne.Viszont minden szakításkor írkált,hívogatott,nyakamra járkált végén úgy vette nem szakítottunk.Tavaly egy másik sráccal randiztam párszor közben vele szakítottam azt mondta ha van más megvereti vagy kitol vele ezért titkoltam de lebuktam mert összejártam vele többször mint terveztem sajnos csak ilyenkor képes normálisan udvarolni.Emiatt visszajöttem hozzá és megcsalásnak vette az egészet.Ha szeret is valamennyire nekem úgy tűnik inkább birtokol ez a kapcsolatban is látszik egyedül már a depresszióm leszámítva jobban boldogulnék. Na az a srác akivel meg tavaly jártam és hamarabb szakítottam rossz hírem terjesztette egyetemen pedig az okot sem tudta miért küldtem el nem akartam hogy hülyeségbe keverje magát.Szépen váltunk el bár megsértődött nem gondoltam volna hogy ezt fogja csinálni.Amúgy lehet nem ő indította a rosszhírem terjesztését ő csak beállt és fokozta mert mint kiderült valószínűleg mások és más miatt terjesztették a rossz hírem. Na de akkor is.Most arra gondoltam hogy szakítás után inkább hagyom a fenébe a férfiakat és foglalkozom magammal mert elvesztettem a bizalmat irányukba.Arra jó a párkapcsolat kerítése az én esetemben hogy ne tudják haladni és hülyeségekbe keveredjek.Aki már hasonlóképpen döntött adhatna tanácsokat ehhez.

#magány #kapcsolat #kavarógépek
2018. aug. 31. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Augusztus 31-i kamurovatunkat olvashatták.
2018. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért találkozgattam tavaly az exemmel mert a nyakamra járt volna és hazamentem nyárra az egyetemről anyámékat meg nagyon nem akartam ebbe beavatni.Sajnos mivel udvarolt ezért többször találkoztam a kelleténél vele másik srácot is titkolnom kellett mert ez az idióta képes lett volna bántani amit nem tudtam előre mert az előző szakításunknál szingli voltam.Balhé elkerülése végett újra vele jöttem össze aztán utána télen még tavasszal voltak bizonyos nehezítő tényezők amik miatt vele vagyok még mindig.Sajnos kényelmes is így de közben az agyamra is megy meg levakarhatatlan nem kizárt hogy szükségem lesz a rendőrség segítségére mert hónapokig koptattam mindkét szakításomnál.
2018. aug. 31. 09:25
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Am nem kötelező párkapcsolatban élni.
2018. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban ha kamu lenne de nem az sajnos.Olyan vagyok mint akire lecsapott valami átok ha a férfiakról van szó.Pont erről van szó hogyha szakítok akkor felhagyok a társkereséssel.Tippeket kértem ahhoz az életformához.
2018. aug. 31. 09:33
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Nálam már ott megbuktál mint ember, mint nő: hogy összejártál mással keféltetni magadat.

Az ilyen alja senkiházi nőket ki nem állhatom és sajnos

van belőletek jó pár ilyen. Tisztelet a kivételnek, mert hála az égnek azért az is van.

(Ettől függetlenül pasik között is ugyan megtalálható az a aljas szemét bagázs, aki hasonló dolgokat cselekszik).

2018. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A probléma te vagy. Nem tudsz előre gondolkodni. Ha egy "ki vagyok, mivagyok" janigyereket választasz magad mellé, akkor ne csodálkozz, ha problémás.

Szóval az ízléseddel van probléma első sorban. Az már művészet, ha 3. vagy 4. alkalommal is ugyanabba a hibába futsz bele.

2018. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

#5 Amikor azzal a sráccal összejárt, a másikkal nem voltak együtt. Akkor hadd csináljon már azt, amit akar.


Amúgy azért járnak az exeid mindig a nyakadra meg fenyegetőznek, mert buta vagy és hagyod. Velem ilyen soha nem fordult elő, mert egyrészt megválogatom, hogy kivel jövök össze és nem pszichopatákkal szoktam, másrészt ha mégis zaklatnának, letiltanám mindenhonnan, nem írnék vissza stb. Sok lány ilyenkor ugyanúgy csetelget velük tovább, hát ne csodálkozz, hogy így nem szállnak le rólad.

2018. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs a homlokára írva hogy milyen.Társkeresőről jöttünk össze.Azért hagytam mert nem akartam hogy anyámékat belerángassa ezekbe a dolgokba.Most is a nyakamra fog járni meg hivogatni meg zaklatni de legalább abban a városban ahol tanulok.Aki meg ennyire nem értette meg a problémám kívánok hasonló problémákat a jövőben neki is.Nekem is ez a véleményem szakítás után azt teszem amit én akarok ha a másik nem fogja fel hogy vége van nem az én hibám.Nem lehet mindenki olyan kemény mint egy spártai azt sem akartam hogy az exem nagyon sérüljön meg valamit csináljon magával meg szarkavarás helyett úgy voltam vele könnyebben elenged ha azért szóbaállok vele meg párszor találkozok.Első szakításunkkor napokig nem evett utána is az anyja unszolására.De ennek akkor sincs jövője.
2018. aug. 31. 09:53
 9/18 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy az egódat mented, nem lépsz előre. Ha már ez a célod, akkor magaddal is megtárgyalhattad volna a dolgokat a gykn kívül is.

Ez a válasz dominál neked:

-Igen neked van igazad!

-Veled nincs semmi baj!

-A férfiak a hibásak!

-A férfiak ilyenek!

...

2018. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja és kedves 9 40-es a másiknak annyi tehetsége sem volt hogy megkeféljen.Hozzájuk valamiért nem lehetett menni hozzánk sem két alkalma volt amivel nem tudott élni tehát le sem feküdtem a másikkal.De amúgy szerintem ez lényegtelen.
2018. aug. 31. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!