Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó az az átlagos lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az az átlagos lányoknak hogy aktfotózásokon vesznek részt, ahol kb. mindenük kint van és telenyomják vele a közösségi oldalakat?

Figyelt kérdés
Ez amolyan alfa-vonzó taktika hogy minél jobban tudjanak válogatni az alfák között? Ismertem olyat aki a pasija mellett csinálta meg ezt, aztán elkezdett neki udvarolni egy alfa és el is hagyta a srácot.
2018. dec. 8. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Felviszi az egójukat, ettől boldogak.


Az alfák is sokszor azért vonzóbbak nekik, mert azok egész nap az egójukat simogatják.

2018. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Aktfotózásos képeket nem is szoktak kiteneni közösségi oldalakra, akkora ribik azért ritkák.
2018. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kiteszik. De a félaktokat mindenképp. Ahol kb. csak pálmafalevelek takarják el a lényeget. :) Teleszórják vele az fb-t meg az instát. Gyakorlatilag amolyan influenszerek lesznek és természetesen gondolom az a rejtett céljuk hogy minél szuperalfább pasast fogjanak ki.
2018. dec. 8. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Minden nő fő életcélja a női hierarchián belül feljebb kerülni, ennek meg a legerősebb fokmérője a potenciális partnerek száma/minősége. Ezért van az is, hogy a "drágám, kövér vagyok?" kérdésre nincs jó válasz, mert olyankor a nőt marhára nem az érdekli, hogy a párja milyennek látja (azt tudja jól), hanem hogy a rivális nőkhöz képest hogyan áll a "versenyben". Ezt ízlelgessétek picit, garantáltan kevesebb csalódás ér majd titeket az életben.
2018. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, de az elmúlt pár évben rohamosan elk_rvultak a nők, szinte már tök normális, hogy egy lány az instagramra a tangabugyis seggét kiteszi. 2010 előtt, a napiszar által országszerte ismert netcelebbé vált volna egy ilyen, most meg kb. 100-asával lehetne kitenni az ilyen csajokat oda, és fel sem keltené az emberek érdeklődését komolyabban "áh ilyen képet most láttam 8 lányismerősöm instáján, mi van ebben..." és lapoznának tovább.

Az meg hogy a legcukibb, legértelmesebbnek gondolt lányról kiderül, hogy idegenek tologatták házibuliban szintén tök standard, manapság egy nyomorék vagy ha nem fogadsz el ilyeneket, inkább örülj, ha nem prosti, de lassan ott tartunk, hogy azért sem szólhatod meg, ha a puncson hirdeti magát, mert biztos frusztrál valami, azért nem jössz össze egy prostival :DDDD

2018. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hiszitek az egot az első oknak, a pénz sokkal nagyobb.


Nekem az instaoldalamon egy darab kép nincs fenn se rólam, se emberről, csak tájképek, dekorok, kaják, és folyamat betalálnak kisebb (külföldi) márkák, hogy reklámozzam őket. Egyik barátnőm a rajzait teszi fel, őt is kérték már, hogy reklámozzon cuccokat.


Ha jó seggem lenne, meg nem lennék prűd, tök sokat kereshetnék, mert valakik lájkolják ezeket.

2018. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De mondok jobbat, tumblr-ön is kerestek meg régen, hogy tegyek fel ruhahirdetéseket, és ott csak gifeket csináltam a kedvenc sorozataimból.
2018. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem is tudom...

Napi 3 kérdést találsz itt GYIK-en arról hogy a pasim instás pitsákat nézeget,mit tegyek,és az össze válasz azt mondja,hogy a pasik már csak ilyenek,fogadd el. Legyél te is csinos,és majd nem nézegeti azokat.

Na hát ezek tesznek róla hogy őket nézegessék.

Ez sem jó?! :D

2018. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

5-ös. Igazad van, de ezek a lányok 5 év múlva a feminizmus éllovasai lesznek, és közösen ordítják bele a világba, hogy minden rossz forrása a FÉRFI.


Szegény nők meg csak ártatlan kis báránykák, akiket a csúnya férfiak megerőszakolnak. Tudod...

2018. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlagos lány nem vesz részt aktfotózáson. Maximum saját magát fotózza meztelenül. Ezt viszont nem szokás kitenni ország-világ elé. Persze, örülünk férfiak, ha épp a p_nciba nem látunk csak be. De ilyet ritkán látni azért. Ha pedig valaki büszke a testére, és kitesz egy alig takarós bikinis képet, az még nem akt szerintem. Na mindegy, átlag csaj nem alfázni akar. Azok a plázapiccserek. Srácoknál is látni kodnizós félmeztelen képeket, azok miatt mégsem sír senki valami miatt. (31/F)
2018. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!