Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbbak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbbak a férfiak számára az igényes és divatos szinte dívás nők, mint egy átlagos nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ápolt megjelenés, drága és a megszokottól eltérő drága öltözék, igényes smink, makulátlan frizura. Ha megjelenik egy ilyen nő a közelben (akár utcán, munkahelyen, teremgarázsban) a férfiak megnézik vagy be próbálkoznak nála. Miért vonzóbb ez a külső mint egy átlagos?



2018. nov. 26. 14:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Nekem speciel az átlagos, szomszéd lány típus jön be. De kinek a pap, kinek a paplan.
2018. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted miért tetszik jobban a férfiaknak egy Audi vagy a BMW, Volvo, vagy Mazda , hogy ne a luxus kategóriásokat említsem, mint egy Dacia, vagy Daewoo...na pont ezért...
2018. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Nálam ez pont fordítva működik.
2018. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Nőként kérdezem, neked ki tetszik? Átlagos Béla, akin 35 évesen is az anyja által 20 éve vett pulcsi van, szőrtüszők eltömődve a fején, korpás a haja, vagy egy jól öltözött, ápolt, rendezett frizurájú pasas?
2018. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Egy autót ne hasonlíts egy nőhőz. Egy Audiban, Volvóban, BMWbe egy karambolt nagyobb eséllyel élhetsz túl a masszív utascellának és biztonsági védelemnek köszönhetően mint egy Daciaban.

Míg a díva ha leveszi a drága ruháit, hónapokig nem jut el a szépségszalonba és drogériába és nem tud ruhát venni visszavált az átlagos külsőre.


Én nem a koszos, mosdatlan nőt említettem pro és kontraként hanem az átlagos nőt akinek nincs ennyi pénze és ideje a megjelenésére.

2018. nov. 26. 15:02
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
35 évesen is a 20 éve vett pulcsi van rajta? Nem kicsi rá? :) Egyébként átlagosként is fellehet igényesen öltözködni, igényesen kinézni, de ami igaz az igaz, több esélye van akár egy nőnek, akár férfinak, ha ad a külső megjelenésére.
2018. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

#5

Keress olyat, aki nem arra koncentrál, hogy mások mit gondolnak róla. Tudom, az emberek 95%-a nem ilyen, de vannak kivételek. Őt nem fogja érdekelni, hogy milyen ruhákban jársz. Téged fog szeretni, nem a képet, amit a külvilág felé mutatsz, nem az álarcot.

Azokkal pedig egyszerűen ne foglalkozz, akik nem ilyenek. Megváltoztatni úgyse tudod őket, de nem is feladatod.

Az a feladatod, hogy példát mutass nekik, hogy rájöjjenek, nincs szükségük álarcra.

2018. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
En ezt most akkor nem ertem. Ezeken a fotokon egyszeru, minden tulzastol mentes hetkoznapi ruhak vannak. A divas nekem teljesen mast jelent.
2018. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Ma vajon miért?
2018. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Semmi extra nincs ezekben a nőkben és a ruhàkban.
2018. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!