Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 18-20 éves nőnek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18-20 éves nőnek valóban nem okoz kihívást felszedni egy korabeli pasit és ezért nyomul a 30asokra?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen van a környezetemben. Az ilyen fiatal nők azt mondják hogy a 30 alatti pasikat könnyű behálózni, mert bármit megtesznek, bárhova lesüllyednek hogy p_nát kapjanak. Ők a kihívást keresik, ami a 30 feletti pasikra igaz és ezzel a korosztállyal ami az övék, nem foglalkoznak.
2018. dec. 8. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, én jobban kijovok 30 felettiekkel. De a barátaim is 30 felettiek .
2018. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Félelmetes belegondolni hova süllyed a világ.
2018. dec. 8. 23:42
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
érdekes felfogás, igaz jobb egy olyan, aki semmibe veszi a szőnyeg alatt tartja, miközben ő a feleségével szórakozik meg a gyerekével játszik, biztos hatalmas kihívás, de várj, mert közben kapta privit és arra fontosabb válaszolni.
2018. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Egy 18-20 éves kislány röhögve talál magának párt tetszőlegesen 16 éves kortól 50 éves korosztályig bárhol bármikor bárkit.
2018. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de nem erdekelnek a harmincas pasik, es a baratnoimet sem.
2018. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De azért durva belegondolni, hogy nekik már ennyi idősen igazi férfiak kellenek és a 30 alatt szóba se állnak senkivel.
2018. dec. 8. 23:45
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően a nők hamarabb érnek érzelmileg meg mentálisan. Én egyszerűen haveri szinten sem tudtam soha elviselni a velem egykorú pasikat. Olyanok voltak, mint a kisgyerekek. Mikor nálam 3-4 évvel idősebb párjaim voltak egyszerűen úgy éreztem, hogy örökbefogadtam egy gyereket. Én sokkal jobban tudtam azonosulni az 5-10 éves korosztállyal. Mondjuk párt nem akartam ebből a korosztályból (aztán persze mégis összejött, 11 év van közöttünk.)
2018. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
De ez amit ebből leszűrtél hülyeség egyébként. Rengeteg nő van, aki lassabban érik. Nekik teljesen megfelelnek a korukbeli férfiak. Nem kell ennyire elkeseredni.
2018. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Úr isten mit írtam az előbb...

Nem 5-10 éves korosztály, hanem 5-10 évvel IDŐSEBB korosztály. Azt hiszem ideje aludni menni. :D

2018. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
én azt akarnám tudni, hogy észileg mikor érnek a nők, mert valahogy eddig ezt senki se mondta meg, érzelmileg szellemileg korábban mint a asik, de észileg megérnek egyáltalán?
2018. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!