Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 18-20 éves nőnek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18-20 éves nőnek valóban nem okoz kihívást felszedni egy korabeli pasit és ezért nyomul a 30asokra?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen van a környezetemben. Az ilyen fiatal nők azt mondják hogy a 30 alatti pasikat könnyű behálózni, mert bármit megtesznek, bárhova lesüllyednek hogy p_nát kapjanak. Ők a kihívást keresik, ami a 30 feletti pasikra igaz és ezzel a korosztállyal ami az övék, nem foglalkoznak.
2018. dec. 8. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Én nem így látom.


Egyrészt, szerintem nem igaz az, hogy nem kihívás párt találni fiatalon, mert ha az embernek van egy elképzelése, hogy mire van szüksége és mit vár egy párkapcsolattól, akkor az. Én 20 éves vagyok és számomra pl. egyáltalán nem egy egyszerű dolog a párkeresés. Persze, ha mindegy lenne, hogy kivel jövök össze, akkor igaz lenne, de azért nem mindenki ennyire igénytelen.


Másrészt pedig szerintem a többség azért nem vágyik 30-40-es férfiakra... Az én környezetemben csak olyanoknak van ennyi idős "párja", akik a pénzre hajtanak és akkor a "bácsi" mindent megvesz nekik, elviszik őket ide-oda stb. a szexért cserébe. Nem akarnak tanulni, dolgozni stb., hanem összejönnek egy idősebb férfival, akinek gyereket szülnek és akkor ennyivel le is tudják az életüket, a férfi majd eltartja őket. A harmadik kategória pedig a naív, önbizalomhiányos lányok, akik azt hiszik, hogy az apukájuk korabeli férfi szerelmet vallott nekik és akkor ő a világ közepe, a jóisten, a mindenség és együtt fognak meghalni stb., stb., miközben a férfi csak kihasználja őket. Az én környezetemben ezt látom, viszont olyat, hogy valaki direkt idősebb férfit keres, mert a saját korosztályával túl könnyű... ilyet még sosem hallottam. Valamint pont, hogy a 30-as 40-es korosztályban is vannak olyanok, akik "bárhova lesüllyesnek, hogy p_nát kapjanak", főleg, ha fiatalabb lányokról van szó, ahogyan te fogalmaztál.

2018. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

A kérdezőt tuti elhajtják a 18 éves meg a 30 as 40 50 es nők is.. Savanyú a szőlő,minden nő A 18 is nő meg a 30 40 50 es is, igazi férfit akar nem selejteket,és selejtek itt pattognak hogy minden nő k rva,csak mert nem óhajtanak nőgyűlőlő sérülteket választani...

58N

2018. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Te valami alternatív univerzumban élsz?

Egy 18 évesnek sokkal könnyebb egy 30 évest felszedni.

A harmadik x után jön az első kisebb kapuzárási pánik, meghülyülnek a pasik, hogy fiatal puncihoz jussanak, megmutassák a világnak, hogy ők még képesek rá. Még akkor is, ha mindenki körberöhögi őt, és rajta kívül mindenkinek nyilvánvaló, hogy a pénze miatt van együtt vele a szőke tinilány, nem a kopaszodó, őszülő hajába szeretett bele, vagy a papás pocakba. :)

2018. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Egy fiatal pasinak sokkal könnyebb fiatal puncihoz jutnia,mint egy 30 felettinek.
2018. dec. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Így van kérdező, rémes, hogy odasüllyed a világ, hogy a fiatal férfiak megbízhatatlanok, bármit összehazudnak, hogy egy lányt megfektethessenek éy félnek az elköteleződéstől. Tényleg, mit képzel egy lány, hogy komoly férfit keres, nem pedig olyat, aki hülyére veszi, nem?
2018. dec. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Kihívást okoz egy korombeli szimpátiájának az elnyerése is, de ha nem így lenne, akkor sem érdekelnének különösebben a harmincasok, a nálam fiatalabbakhoz jobban vonzódom.
2018. dec. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
mindig korombeliekkel hálózkodtam.
2018. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
A 30 feletti férfiaknak jóval több pénzük van mint a 20-asoknak. Ennyi. Nem kell túldimenzionálni.
2018. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Borozok válasza:
25%
Férfit keresnek nem pedig kisgyereket, ezt is mondhatnánk de nem egy általánosítható dolog hogy nem okoz kihívást felszedni egy korabeli pasit és ezért nyomul a 30asokra szóval lényegébe véve szerintem "ahány ház annyi szokás"
2018. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyik korosztályból sem kíhívás felszedniük férfit.
2018. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!