Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire reális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire reális hogy én domináns férfiként tartós kapcsolatra találok alárendelt szerepet kedvelő nőt, szeretőt?

Figyelt kérdés
Van aki valósan kedveli az alárendelt szerepet?
2018. dec. 9. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Igazából minden párkapcsolat - kimondva vagy kimondatlanul - így működik. A férfinak és a nőnek is így a megfelelő: a pasi dominánsan irányít, a nő pedig megélheti a gyenge nő-szerepet.
2018. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nálad miben teljesedik ki a dominancia?


A dominancia sok mindent foglal magában, van ami esetleg a másiknak már sok.

2018. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zzzz90 ***** válasza:
15%

Férfiként kérdezem mindenféle hátsó szándék nélkül, mert tényleg érdekel a válasz.

Mit jelent a te elképzelésed szerint az, hogy domináns férfi vagy és a nő alárendelt szerepet töltsön be?


Nem a szex terén érdekel ez, hanem a mindennapokban. Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy voltak testvéreid gyerekként (tehát nem úgy, hogy te már 18 éves voltál és volt egy 1 éves kistesód)?

2018. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretem irányítani a partnert főként szex terén szeretem de a normál életben is volt hogy 1 partner rendesen benne volt az alárendelt szerepben
2018. dec. 9. 17:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem volt tesom se kicsi se nagy. Egészségügyi okból sajnos nem lehetett
2018. dec. 9. 17:11
 6/11 Zzzz90 ***** válasza:
15%

Mindenféle támadás nélkül...domináns férfinek vallod magad, de egy szimpla kérdésre sem tudtál válaszolni értelmesen.


Nem valami jó előjelek egy nő számára, aki alárendelné magát neked.

2018. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Találhatsz. Magamról tudok nyilatkozni, imádom az alárendelt szerepet.
2018. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudnám elviselni és nem is akarom, hogy egy férfi vezessen irányítson esetleg uralkodjon rajtam. Alávetett , alárendelt pedig végképp nem szeretnek lenni mert az megalázó és sérti a büszkeségem. Vagyok olyan erős független mint egy férfi . Nekem fontos hogy egyenrangú legyek azzal akivel együtt vagyok. Nem akarok “apucit” aki mindnet megszab nekem irányít én meg cserébe becsicskulok neki.

Vallásos nők , szektasok ilyenek ott találsz alávetett nőt.

Nem értem miért kene egy nőt vezetni irányítani stb? Hagy döntsön már mindeki a saját dolgairól egy kapcsolaton belül úgy ahogy neki jó

Nem kell hogy a munka mellett meg otthon is legyen egy here főnököm aki megszab mindent.

N24

2018. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

fetlife.com


Nem tudom, hogy mennyi ember van rajta Magyarorszagrol, mashol eleg aktiv oldal.


De, az en velemenyem az, hogy egy valoban dominans ferfi ilyen kerdest nem tesz fel.

2018. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos vannak, én mondjuk pont nem. Volt hozzád hasonló, "domináns" exem, tönkretette az önbecsülésemet, szóval jobb, ha tényleg ilyen beállítottságú nőt keresel, mert az átlagos lányokkal csak folyamatosak lesznek a konfliktusok, mert folyton meg akarod majd változtatni, jönnek az érzelmi zsarolások, stb.

Mondjuk ennek tényleg érdekelne a lelki oka. Mit akarsz bizonyítani? Mit akarsz kompenzálni? Miért nem jó, ha ugyanannyi beleszólásotok van a pároddal a kettőtök kapcsolatába?

Csak hogy más is el tudja képzelni: exemmel kapcsolatos tapasztalatok a következők voltak: majd ő megmondja, hogy mi lesz a gyerek neve (csak elméleti szinten jött elő), én nem szólhatok bele. Majd ő megmondja, hogy nekem mi legyen a véleményem, mert ami van, az sz@r. Nem mehettem el gólyatáborba, mert ő azt mondta, és haza kellett érnem sötétedés előtt a barátnőmtől, szintén mert ő azt mondta. Ha nem tettem, jöttek az érzelmi zsarolások, sértődések, a nemszólokhozzád. A messengerem folyamat nézegette, én viszont nem nézhettem meg az övét, se a telefonját, holott tudtam, hogy szeret flörtölgetni mással, hiszen szemtől szembe megmondta nekem.

Szóval sok szerencsét, biztos sok nő vágyik ilyen kapcsolatra...

2018. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!