Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kölyökképű férfiak idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kölyökképű férfiak idősebb korban sem "kapják vissza" azt, hogy fiatalon nem férfias az arcuk és fiatalabbnak néznek ki? Mert idősebb korban is kisfiús lesz, csak már ráncosabb?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de még idén is elkérték párszor a személyim. A szőke hajam, kisfiús (hosszákás, "Bieberes") frizurám és borotvált arcom sem segít, de így érzem jól magam és ezzel a frizurával nézek ki még talán a legjobban és arcszőröm amúgy sem sok nőne. Amúgy helyes arcúnak vagyok mondott, tetszeni szoktam ilyen 16-huszonpár éves lányoknak néha, akik nem a férfias vonásokat kedvelik. A kopasz, nagydarab, baltával faragott arcú férfiakra szoktam irigykedni, akik fiatalon is 5-10 évvel idősebbnek néznek ki, mert külsőre való férfiassági skálán ők állnak a másik végen hozzám képest (és a legtöbbjüket látom is nővel az oldalukon), de persze a simán férfiasan jóképű, szőrös arcú, sötét hajú srácokra is (amilyen típusok minden reklámban szerepelnek). Mindenki mindig azt mondja, hogy ne aggódjak emiatt, mert majd 40-50-60 évesen visszakapom jó értelemben, hogy most ilyen fiatalos vagyok, mert egyedül a fiatal férfiak azok, akik öregítenék magukat, a nők kortól függetlenül és az idősebb férfiak mind már fiatalabbnak akarnak látszani.


Erre most az egyetem melletti munkahelyemen találkoztam egy 41 éves férfival, aki a fölöttünk álló kisfőnök és ő kezdett el erről velünk beszélgetni, hogy mindig kölyökképe volt, erre most azt látja hogy most sem lett sokkal férfiasabb az arca a korral, viszont már "legalább" ráncosodik is. Amúgy olyan 34 évesnek tippeltem volna, szóval valami látszik abból, hogy most is fiatalabb, de azt mondja a korral csúnyult is valamennyit, mert fiatalon jobban nézett ki és persze a ráncok is megjelentek. Nem csúnya férfi ő sem, de most ahogy mondta, tényleg van egy ilyen "ráncos kisfiú" beütése is. Ez vár akkor minden kölyökképű férfira? Tapasztalatok?



2018. dec. 10. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn látok "ráncos kisfiúkat", így ez szerintem nem olyan gyakori jelenség.
2018. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyen olyan akar lenni, aki olyan ilyen akar lenni, a lényeg hogy legyen miért nyávogni...ahelyett hogy ezt az életet mint egy játék karaktert elfogadnád ilyennek, és kiváncsian vennéd az élet akadályait ezzel a fizimiskával... Miért akar mindenki ugyanúgy kinézni... szerintem izgalmas látni hogy különböző karakterű emberek hogyan tudnak lavírozni az életben. Ha neked nem megy, még nem jöttél rá a saját életreceptedre, de nem jelenti azt, hogy vége mindennek és te úgy születtél meg hogy igazából már halottnak számítasz.... nevetséges lenne.
2018. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az arccsontod nem fog megvaltozni. A forma maradni fog.
2018. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez minden korban hátrány, ez a tapasztalatom. :) De már lexarom, nem érdekel, egyedül is boldogulhat az ember. :) F
2018. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Aki ilyen olyan akar lenni, aki olyan ilyen akar lenni, a lényeg hogy legyen miért nyávogni...ahelyett hogy ezt az életet mint egy játék karaktert elfogadnád ilyennek, és kiváncsian vennéd az élet akadályait ezzel a fizimiskával... "


Jajajaj, tényleg, haggyuk mán ezt a nyavajgást! Az élet az élet, csak élvezd, csak játszd, csak lazán, mintha táncolnál... mindegy, alacsony vagy, vagy magas, vagy olyan az arcod, hogy a csajoknak soha az életben nem kellettél, vagy nincs kezed/lábad, vagy bántalmaztak gyerekkorodban és nem mersz közeledni... az élet az élet... csak csináld, csak érezd jól magad......................... ez a nagy változatosság olyan izgalmas......... van, akinek minden ujjára jut egy nő, van, aki 35 felett is szűz marad, van, aki emiatt begolyózik, és lövöldözni kezd, annyi minden van, így szép a világ........ de te ne add fel, biztos lesz valakid, de ha nem, akkor nálam ne reklamáljál, mert én csak egy ordas nagy közhelyeket puffogtató ostoba liba vagyok, akinek soha a kib**ott életében nem kellett sz*pnia a párkereséssel, mert a pasik olyanok, mint a busz, 5 perc után úgyis jön a következő, nem tudok úgy lemenni az utcára vagy az egyetemre, vagy a munkahelyemre, hogy ne kezdenének ki velem, itt is bókol egy pasi, ott is felsegíti egy a kabátomat, nahát, de érdekes, mit panaszkodnak annyit ezért a pasik, hogy mIEn nehéz párt találni, nem is értem..... szóval fel a fejjel, mert mindig lesz valami, mert olyan sose volt, hogy sehogy se lett volna.... neked is össze fog jönni, bár nem vagyok egy ki***ott jós, hogy ilyen kinyilatkoztatásokat tegyek, és reprezentatív mintán elvégzett statisztikáim sincsenek róla, hogy nem fognak az ilyen férfiak garantáltan egyedül maradni, de ilyenekről én azt se tudom, micsodák, ezek a tudományos izék az én lelkemnek túl bonyolultak, én inkább csak sodródom az élettel.... sodródj te is... minden mondat végére tegyél legalább három pontot, ez nagyon fontos.... majd találsz valakit, ha nem, akkor meg majd megkeseredsz és elkezdesz minket, naiv, ostoba közhelyeket puffogtató, képmutató átlagnőket utálni. Joggal.



Soma mamagésát hallottuk.

2018. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, te se húzod már sokáig.
2018. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor magammal rántok még párat, ne félj!
2018. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha neked szar, legyen másnak is, hm. A legjobb helyre születtél.
2018. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha másnak is szar, akkor más is érezni fogja, hogy probléma van. Csak ki egyensúlyt akarok teremteni.
2018. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!