Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan, hogy egy srácot, férfit nem bírtok azért, mert nem egy férfias jelenség?

Figyelt kérdés

Hallottam már fiatal lánytól ilyet, hogy "nem bírom azt a srácot, olyan kis tutyimutyi". Oké, nem tudnátok vonzódni hozzá, ez tiszta sor - no de pusztán emiatt ellenszenves is lehet az illető? Antipátiát is kiválthat ez az illető pasi felé? Ez azért bevallom, elég furcsa...


Létező jelenség ez, éreztetek már így? Lehet nőként utálni, ellenszenvesnek tartani egy pasit, mert hiányzik belőle a férfias természet?



2018. dec. 7. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy férfiban nem bírok valamit, azt nőben sem bírom.
2018. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a "nem bírás" és az utálat, ellenszenv között van különbség. Van egy kollégám, akinek eléggé nőies megmozdulásai, megnyilvánulásai vannak. Nem bírom, nem kedvelem, de nem is utálom. Ahhoz, hogy valakit utáljak, nyomós indok kell, viszont ha valaki nem szimpatikus számomra, az ellen nem tudok mit tenni, ez van. Tehát akkor döntsd már el mit akarsz kérdezni.
2018. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utálni senkit nem utálok .

Az viszont ellenszenves férfiban-nőben egyaránt,amikor motyog, nem tud normálisan kezet fogni , nem mer köszönni stb . Szerintem borzalmas amikor felnőtt emberek így viselkednek ,férfiaknál ez fokozottan igaz .

2018. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem utálat részemről ! De nem tartom férfiasnak én sem a kis visszahúzódó tutyi-mutyi pasikat !
2018. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!