Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mit akarhat, vagy ki ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat, vagy ki ő?

Figyelt kérdés

Szóval, kb másfél évvel ezelőtt, rászoktam arra hogy a Facebook-on férfiakat nézegessek. 😂 főleg meleg csoportokban. Nem sokkal később elkezdtem egy fiúval beszélgetni. (Nem emlékszem hogy én kezdtem vagy ő)

Közel egy évig beszélgettem vele. (Fake oldala volt/van)

És én sose vallottam be neki az identitásom, de jól elbeszélgettünk, általában a szex volt a téma.

Majd egyszer megkérdeztem tőle, hogy miért nem az eredeti, igazi Facebook oldaláról ír nekem, nem mondott semmit, csak sokszor mondta azt, hogy pl. Láttott engem, meg ismer is..

Ezek után kb 1 évig nem beszéltünk, majd kb 2-3 hónappal ezelőtt újra rám írt, hogy hogy vagyok.. Nagyon keveset van fennt, így megírtam neki, hogy töröltem minden közösségi oldalamat. Írjon Messengeren, ha felvesz.. Azóta újra megtaláltam, csak más névvel.. Miért csinálja ezt, ha igazából nem is hinném hogy ismer(em) ?



2018. dec. 12. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Na ezt tőle kell megkérdezni...
2018. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez a Kovács Ferike a harmadik utcából.
2018. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Unatkozó fantom ember. Van belőlük rengeteg.
2018. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van sajnos. Én a helyedben kerülném, mert akivel így kezdődik a dolog, az jó eséllyel sose vált át normálisba. Hogy miért csinálja? Miért csinál magának valaki fake profilt: unalomból és/vagy mások megszivatásáért. Ha rám hallgatsz, kerüld el, mint a pestist; ha melegekkel akarsz beszélgetni, keress olyat, aki vállalja is magát, és "valódi" ember.
2018. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!