Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit akarhat most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat most? Megbocsájtott, vagy éjjel átgondolta és vége?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon összevesztünk a barátommal, mindketten hibásak voltunk valamennyire,de leginkább én. Hergelt,és én olyankor nagyon kitudok akadni és kiabálok. Mondta hogy elvágtam magam nála. De pont erről beszéltünk előtte hogy nem hagy el a veszekedések után. Aztán mondta hogy nem ilyenre gondolt.Utána mondta hogy nyugodjak le,és oké lesz. Lenyugodtam,megölelt,stb. Úgy váltunk el hogy ölelés,csók,mondta hogy ne sírjak. Hazafele felhívott, aztán elköszöntünk és írta hogy nagyon szeretlek. Erre reggel nem írt, munka előtt, pedig ezt még soha nem csinálta.

Nem értem mivan.

és nagyon félek


2017. júl. 13. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok 15?


amugy mit parázol? nyilván okkal nem írt, én sem írnék. hagynálak kicsit főni a saját levedben hogy gondolkozz.

ez 2 féle képen sülhet el:

1. tényleg átgondolja a nő, hogy mi is a helyzet a kapcsolattal, és magába száll.

2. lesz/*/rja az egészet, "úgyis lesz más" alapon, nem stresszel, és nem is gondol a veszekedésre, éli a napját.


sajnos a 2. a leggyakrabb. :(

ha Te az első kategóriába vagy, nem tudja a srác, hogy mit veszíthet.

mert a szeretet az egyetlen dolog a földön ami néhány percnyi megnyugvást jelent(tene).

2017. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk

Bocsánatot kértem, mondtam hogy sajnálom

mondta h nem kell

de ha haragszik, tegnap miért mondta hogy minden oké?

2017. júl. 13. 07:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy, ezért türelmes leszek veled, pedig nem könnyű.


Nézd, egy kapcsolaton belül a kommunikáció a legfontosabb. Miért nem gondoltál még arra, hogy nem kombinálbi kéne meg megpróbálni kitalálni, ohgy mit gondol a másik, hanem nyíltan, egyszerűen és őszintén megbeszélni? Ha ilyen kérdések gyötörnek, mondd/írd meg neki, és akkor tudni fogod, mire gondol. És ez mindig, minden körülmények között így kéne, hogy működjön. Mindketten gondoskodjatok róla, hogy a másiknak ne kelljen találgatnia. Ha ennyire vak vagy a kapcsolatodban, akkor mi az értelme?


És most komolyan: abból próbálsz következtetni a kapcsolatotok helyzetére, hogy egyszer nem írt reggel? Gondolj már bele ebbe egy kicsit, nem rögejes?

Ha rendesen kommunikálnátok, akkor ez a kérdés nem merülne fel benned. Ha azt mondta, hogy minden oké, akkor minden oké, nincs okod parázni.


A veszekedésről, hergelésről, kiabálásról, kiakadásról meg le kéne szokni. Ha probléma van, oldjátok meg érett, kulturált emberek módjára, ne úgy, mint az óvodás gyerekek.

2017. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oke hogy azt mondta de ejjel fent volt es atgondolhatta.

Kommunikalunk egymassal normalisan csak ez most betett neki es hiaba bekultunk ki tegnap, de benne lehet megmaradt nagyon

Es eddig barmi volt irt reggel

Ezert nem ertem

Es nemtudom mire juthatott

2017. júl. 13. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is elég kiabálós típus, aztán csodálkozik, ha otthagyom a francba. Esetleg tanulj meg uralkodni az érzelmeiden, és aztán nem kell enni a kefét, hogy jaj most elhagy..
2017. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
A veszekedéseket szexel kell zárni ez alapszabály.
2017. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4: ha kommunikálnátok rendesen, akkor most vagy eleve nem paráznál, vagy már beszéltél volna vele. Ugyanazt tudnám leírni még egyszer, mint az első válaszomban, mert te is ugyanazt írtad le még egyszer. Nem, ez NEM jó kommunikáció. Hanem annak a hiánya.
2017. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!