Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként miért volt nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért volt nehezebb ismerkedni kb 25 alatt, mint most idősebben?

Figyelt kérdés

Még az ismerősi körökben, vagy iskolában, munkában is emlékszem mindig volt arányaiban 1-2 menő csávó, aki körül rengeteg lány összpontosult, 4-5 normálisabb, jó arc srác, akiknek általában inkább volt barátnője, minthogy nem és rájuk jutott mondjuk kb 10-12 fiú (sokszor velem együtt), akik mintha láthatatlanok lettek volna a csajoknak.


Mostanában pedig azt látom könnyebb a csajozás, de nem csak nekem, hanem sok más korombeli ismerősömnek is, akik emlékszem régen ugyanúgy szenvedtek az ismerkedéssel. Ilyenkor mi változik?


28/F


2018. dec. 12. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Még csak egyre könnyebb lesz:

[link]

Ilyen az élet, kb. 30 évesen jön az igazi fordulópont. Addig a csajoknak volt egyszerű, mert túlkereslet volt arra a korosztályra, utána a pasinak lesz könnyebb.

2018. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Ennek egyébként megvan egy nagyon részletes tudományos magyarázata, ha érdekel utánaolvashatsz angolul. Sok kutatás van miért könnyebb a fiatal nőknek és miért nehéz a fiatal pasiknak, később meg majd miért lesz könnyebb a férfiaknak és nehezebb a nőknek. Röviden annyi, hogy a társkeresés is egy piac, és az egyének piaci értékét két alapvető rúgó mozgatja:

-A nők a sikeres férfiakat preferálják

-A férfiak a fiatal nőket preferálják


Innen már le is lehet vezetni, hogy mivel a kor előrehaladtával egyre több a sikeres férfi, de egyre kevesebb a fiatal nő, ezért hogy alakulnak az egyén piaci értékei a társkeresésben.

2018. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt ahogy előttem is írták. Felnőttként, ha dolgozol van lakásod, kocsid, pénzed és ez (HIÁBA HAZUDJÁK ITT A GYIK-EN A CSAJOK!!!)igenis fontos a nőknek!


Én pedig azt tapasztalom saját és környezetem példájából, hogy több fiatal lány elmondása alapján sok a fiatal srác, akik melegek, játékfüggők vagy már 20 évesen idegbetegek/gyógyszerfüggők, hogy mi lesz velük az életben. De ez nekem jó, mert több sulis csaj jut

nekem!

2018. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Ezek elgondolkodtatóak.
2018. dec. 12. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

2# "miért lesz könnyebb a férfiaknak és nehezebb a nőknek"


A férfiaknak a fiatalabb korukhoz képest valamelyest könnyebb lesz, míg a nőknek a korábbiakhoz képest valamelyest nehezebb. De összességében a nőknek mindig könnyebb dolguk van a férfiakhoz képest, minden korban.

2018. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy az Pisti?
2018. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Marcinak hívnak.
2018. dec. 12. 16:20
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

így van.


az eddigi alacsony, vékony, rossz arcú, mamahoteles-papabankos csávesz betölti a 30-at, és már aznap reggel hamvas szűzlányok fetrengenek a lábai előtt.


gondolkozz már.

2018. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8.

Mi? Ezt nem értem. Amiket írtál egyik sem vagyok és leírtam normálisan szerintem, hogy mit tapasztaltam és tapasztalok a saját életemben.

2018. dec. 12. 16:33
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

3: nem a nők hazudják itt, hogy nem kell nekik a pénz, a lakás és az autó, hanem az incelek, akik nem tudják ezt felmutatni, és még 35 évesen is a mama hotelben vannak... Életképtelen lúzerre pedig egyik normális nőnek sincs szüksége, akit el kell tartania, mert nem egy nagyranőtt, elkényeztetett kisfiút akar, hanem egy férfit.

Minden nő megmondja, hogy igenis számít a pénz, mert -sajnos-abból élünk. De arra gondolnak ezalatt, hogy a másik nem el tudja tartani magát, és ne legyen naplopó.

2018. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!