Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondta a csaj hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a csaj hogy van barátja, aztán pár nappal később meggondolta magát. Tartanom kéne tőle?

Figyelt kérdés

Udvaroltam kicsit neki, megmondtam milyen jó kis nő és elviszem egy romantikus vacsorára meg egy programra. Azt mondta ne haragudjak de barátja van. Kicsit lekezelő volt, lenéző. Találkoztam másnap a barátnőjével munkaügyben, aki nagyokat nézett hogy autóm van, cégem van, saját házam van. Azt hitte 25 vagyok, egyetemista, közben 35 leszek.

Rá egy nappal a csaj akinél bepróbálkoztam már mosolygott rám, beszélgetett .... A barátnő mondta nekem hogy hát nincs is barátja, szabad a pálya. Nem tudom eldönteni:

1. eddig az volt a baja, azért rázott le mert azt hitte fiatal vagyok és nincs egzisztenciám (ami azért számít a nőnek, ha emiatt rázott le nincs harag)

2. megtudta, hogy van pénzem és ez imponál neki (ettől tartok nagyon, ilyen nő nekem nem kell aki csak a vagyontárgyak miatt lenne velem)


Hogyan deríthetném ki játszmázás, kamuzás nélkül mi a helyzet?


2018. dec. 13. 20:40
 1/5 peca1000 ***** válasza:
63%

Felizgattad a lóvéval :)


Az ilyen nőknek elég a 8 cm is (bankkártya) :)


Hívd el randizni, döngesd meg, és zavard el.


Csak a pénzed kell neki.

2018. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyszerűen vidd el arra a vacsorára, beszélj neki arról, hogy épen most kezdesz az építőiparban mint kőműves egyéni vállalkozó, a VII kerületben van egy szolid kis panellakásod és most éppen nincsen túl sok pénzed, de biztos vagy benne, hogy ez később még változhat :) Simán le fog rázni, hacsak nem sokkal rosszabbak az életkörülményei, mint amit a felvázoltak kompenzálni tudnának rövidtávon.


Amúgy meg ne foglalkozz vele. 36 leszek, többnyire melósruhában tengetem az életem. A melós autóm már talán elárulhat néhány apró részletet rólam, de a nők kissé buták néha. Csak a ruhát nézik, azt, hogy egy műszakvezető mikor hazamegy, egy 20 éves suzukiba ül be, én pedig egy 4,5m(jelenlegi használt érték) pickupba, amit mindenki terepjárónak néz mert nincsenek tisztában a fogalmakkal, és őt nézik nagyobbnak, ott nincs több kérdés. Sima melósnak néznek, akit megvetnek, mert mekkora megalázó már dolgozni, de a 4000ftos kínai farmernacis rózsaszín inges műszakvezető az egy igazi alfahím...

Bölcsen válogass. Több milliárdnyi nő van a világon, és azok közül léteznek olyanok is akik állandó értékekkel rendelkeznek, nem csak a 17-26 évig tartó tök átlagos, viszont szerintük maximálisan egyedi szépség az egyetlen értékük.

2018. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minek bármit kideríteni?


élj a lehetőséggel, de pont annyira vedd komolyan, mint ő téged

2018. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi gold digerrel hozott össze a sorsod.
2018. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudom mit csinájak. Játszmázni, hazudozni, történeteket kitalálni nem akarok. 10 éves kapcsolaton vagyok túl ami 2 éve ért véget. Nem vagyok “gyakorlatban”. Nem biztos hogy gold digger, nem egy elutasítást kaptam fiatalon azért mert nem tudtam semmit felmutatni. Ahány munkatársnőt, nő ismerőst kérdezek, 30 felett mindenkinek számítanak az anyagiak! Nem huszonéves “bulikázós” lányt keresek magam mellé.
2018. dec. 14. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!