Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen kritikusak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kritikusak a férfiak?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésben kifejtettem, hogy stressz miatt bediliztek kicsit a hormonjaim, és emiatt enyhén pattanásos vagyok, meg gyakrabban kell hajat mosnom. Természetesen ebből semmi sem látszik, mert sminkelek, ill odafigyelek a hajamra. Plussz erre a hónapra nem írattam fel kontaktlencsét, mert megterhelné a pénztárcám, maradt a szemüveg.


Erre olyan válaszok jöttek, hogy jobb, ha nem megyek emberek közé, meg előbb rakjam helyre magam, után akarjak pasizni, mert az ilyen nőknek még a kisugárzása is olyan undorító, hogy 100km-es körzetben menekülnek a férfiak.


Most ezek a dolgok egyben taszítóak csak, vagy külön-külön is?


Vagy mindenki ilyesmire asszociál?

[link]


2015. dec. 19. 21:53
 1/10 A kérdező kommentje:
nem, nem irónia volt
2015. dec. 19. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor télen én is sűrűbben mosok hajat mert a kapucni meg néha a sapka nem tesz jót. Szóval nincs azzal baj.
2015. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Én még rosszabbra asszociálok mert ennek a lánynak például nagyon tetszik az arca formája. :D
2015. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindez nem gáz,ha törődsz magaddal és ápolt vagy,márpedig a leírásod alapján ez jön le.Nekem sincs szerencsém sem a bőrömmel,sem a hajammal,sem az alkatommal,de csinosan öltözöm és ápolt vagyok.Olyan is akad,akinek tetszem.Jól érzem magam a bőrömben,próbáld meg te is ezt tenni.Pár itteni bunkó véleménye abszolút nem mérvadó.Azzal foglalkozz,aki tisztel!
2015. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ápolt vagy akkor nincs ezzel baj, az meg nem érdekel h hányszor mosol hajat, és nem nem olyanra asszociál mindenki,
2015. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
nem a hormonajid kavartak be, hanem kevered a kakit fejben. Minden lelki eredetű
2015. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdésedet, és úgy tetted fel a kérdést, hogy undorítónak tartják-e?

Mikor leírtad miről van szó, arra gondoltam, nincs ezzel baj... De te kicsit úgy adtad elő, mintha nagyon gázul néznél ki.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ilyen kérdésre ne várj pozitív választ, mert egy férfi nem biztos hogy a valóságot képzeli el, ha így kérdezel

23/N

2015. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Csak a primitív emberek ítélkeznek ismeretlenül.
2015. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Ilyenre rémálmaimban se gondolnék.
2015. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen kritikus nyugi. Én sem vagyok az. Én nem tudom... inkább emberinek mondanám a dolgot. Ha még az okát is tudod akkor inkább azon lennék hogy ez megszűnjön (ha barátok lennénk vagy kapcsolatban lennénk). Csak a külső alapján nagyon nehéz valakinek elásni magát nálam. Ha egy lány megszólal vagy látom a viselkedését és megfog, akkor hirtelen nagyon tágak lesznek a külsőre vonatkozó határok. Egy ember külseje egyébként is sokat változhat.

F

2015. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!