Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire vagytok kritikusak egy nő külsejét illetően?

Figyelt kérdés

Engem nőként majdhogynem egyáltalán nem érdekel, hogy néz ki az adott férfi.

A kor számít, 24 évesen valószínűleg nem fogok vonzódni egy 50 felettihez, valamint hogy legalább alapszinten legyen igényes magára. Figyeljen a higéniára és a testalaktára (azaz azért ne legyen 120-150kg).


Viszont sok férfitől hallom, hogy kizár ok lehet, ha egy lánynak nem feszes lapos a hasa, ha 60kg felett van (bármilyen magassághoz), ha nincs hosszú, dús haja, ha nem sminkel, ha nem tökéletesen szabályos az arca, ha keskenyek az ajkai, ha lóg a melle, ha túl nagy a melle....


Még a legtöbb nőismerősöm nagyjából úgy gondolkodik, mint én, legyen alapszinten igényes, a többi a belsőn múlik.


2018. dec. 14. 13:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%
szerintem alapban válasszuk ketté azokat a férfiakat akik csak képen meg álmukban láttak meztelen nőt azoktól a férfiaktól akik le is feküdtek már pár valóságban létező nőtől a valóságban. elég eltérő az ízlésviláguk :)
2018. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem kritikusak, á, dehogy.

Legyen hosszú szempillája --> a műszempillát utálják

Legyen tökéletes a bőre --> de se alapozó, se arckrém

Legyen nagy, kerek, feszes melle--> de semmi szilikon

Legyen telt szája--> de semmi kollagén

Imádják a fényes, hosszú, lehetőleg szőke hajat --> de a hajfestéket nem, a haj hosszabbítást pláne

Legyen feszes a teste --> de eszébe se jusson kondiba járni, ahol sok izmos pasi van

Legyen vékony --> de ne salátát egyen, mint a nyúl, és tudjon pörköltet főzni meg nokedlit szaggatni


Szóval csak ilyen átlagos csajra vágynak, amilyenek átlagban a neten vannak, mindezt photoshop nélkül, de ha lehet, időt és pénzt se áldozz erre. És mindezt azért, hogy nagy kegyesen legyen gusztusa párszor megdugni, mert a házasság ugye maga a pokol, szaporodni meg a prolik és a cigók szoktak, segélyért, az igazi értelmiségi az csak kúr mindenkivel.

2018. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%

Azt szoktam mindig mondani, hogy ha nem taszít nagyon, akkor már lehet belőle valami személyiségtől függően. Avagy azért vannak preferenciáim, és ha csak rajtam múlna, akkor nyilván annak megfelelőt igyekeznék választani (ez nem az általad meghatározottakat jelenti amúgy), de ha úgy alakul, hogy valakivel egymásra találunk, akkor elég elfogadó vagyok.


27/F

2018. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
11%
Nő vagyok, úgyhogy nem engem szólít meg a kérdés, de azért megjegyzem, hogy nagyon kis viccesek ezek az álszent kommentek. Erre jó a gyk, ilyet máshol nem látsz.
2018. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%

Ne legyen extrém kövér (mondjuk egy 28-as BMI-nél húzzuk meg a határt), ne legyen igénytelen, legyen nálam alacsonyabb, ne legyen deformált (mármint ne legyen genetikai betegsége), és úgy kb. ennyi. Persze az is tény, hogy én is egy túlsúlyos, alacsony, nem éppen jóképű legény vagyok.


Kérdező, az eddigi tapasztalataim alapján viszont nem, a legtöbb nő rohadtul de nem úgy gondolkodik, mint te. :D Alapszinten igényes vagyok, mint írtam, kissé túlsúlyos, de bőven nem szélsőségesen dagadt, 173 magas, és soha nem volt senkim, társkeresőn választ sem kapok. Szóval itt valami nem stimmel.

2018. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%

Bocsánat, azért leírom én is, nekem viszont nem különösebben fontos egy nőnél a külső, talán annyi, hogy az arca legyen szebb, nőies.

Sokkal fontosabbak a belső értékei, hogy szerethető legyen, ne egy másik férfi legyen, aki a konkurenciám.

2018. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem atomfizika. Legyen kisebb nálam, legyen könnyebb nálam még legyen nőiesebb nálam.

32/f

2018. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Persze megvan a "zsánerem" de nem ez a döntő pont. Volt már olyan barátnőm aki pont ennek az ellentétje volt de a belsője nagyon megfogott és volt olyan aki külsőleg pont olyan volt de belső tulajdonságai taszìtottak ezért nem lett kapcsolat.
2018. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
11%
Kár, hogy ez nincs így ahogy a kérdező írja. A valóságban nem ezt tapasztalni. Ha így lenne feleennyi férfi nem lenne egyedülálló.
2018. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a nőknél a 170-175 / 55-60!kg az ideálom ! Viszont engem ez a kategória el szokott utasítani ! 181 /95 vagyok!


Engem érdekelnek a nők úgy alapból, a személyiségük stb . De fordítva nincs így ! Ha nem vagy férfiként trendi akkor takarodj 😂

2018. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!