Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtak barátot (párkapcsolat), évek óta magányos vagyok? (Bőven lent)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és már hosszú évek óta arra vágyom, hogy végre lehessen egy kapcsolatom egy sráccal, aki tényleg szeret, minden mondjuk harmadik gondolata én vagyok, alig várja a találozásunat és én vagyok az egyik kedvenc embere. Még sosem jártam senkivel, nem csókolóztam és csak 1 darab randin voltam egy olyan sráccal, akire végig barátként tudtam csak tekinteni. Tehát eddigi lassan 20 évemből hiányzott az egész suerelem téma, míg mindenki más vidáman mesélgeti az élményeit

Tudom, nagyon közhelyes ez a kérdés, de már érzem, hogy nagyon negatív hatással van a hangulatomra ez a magány dolog

Van egy legjobb barátnőm, akivel minden témát megbeszélhetek és ez kölcsönös, ő az egyik legfontosabb az életemben, rá mindig számíthatok, és ő pátyolgat a legrosszabb napjaimom

És őszintén irigy vagyok az ő szuperjól működő kapcsolatára. Félreértés ne essék, a srácot is imádom, egyszerűen csak az érzésükre vagyok féltékeny, meg hogy tényleg ennyire passzolhat egymáshoz két ember

Elvileg nem elengedhetetlen a teljes boldogsághoz a kapcsolat, de én érzem, hogy szükségem lenne rá és helyretenné az önértékelésemet meg minden mást

Ja és ugye a párkapcsolat hozadéka a testiség, amit szintén hiányolok

Szerintetek mit tehetnék az ügy érdekében?



2018. dec. 14. 23:24
 1/3 anonim válasza:
58%
Elkeseredni nem kell..21 eves srac vagyok komoly kapcsolatom sose volt csak alkalmi vagy egyeszakas.. enis vagyok a komolyra meg arra amit irtal..elobb utobb csak jon:))) amit ajanlani tudok , hogy jarj el ide oda..nem feltetlen bulizni inni csak ismerkedni. Bar nekem az tunt fel ivas kozben nyiltabbak az emberek es konnyebb baratokat esetleg part talani. Mint mondtam ismerkedj aztan lehet beut a nagy lamur:)
2018. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem. A minap a város főterén voltam, aztán a közeli bevásárlóközpontban, tele volt emberekkel mindkettő. A főtéren jégkoripálya, mikulás, gyerekek, fiatalok, idősek, aki láthatóan egyedül lett volna, olyat nem láttam. A bevásárlóközpontban is legalább ketten ültek egy asztalnál, előttem és utánam is párok, barátok. Miután mindez tudatosult bennem, férfi létemre szinte sírva menekültem el mindkét hely közeléből, talán nem kell magyaráznom, miért. Nem vagyok még idős, de amennyi közöm volt a nőkhöz az elmúlt 10 évben, sőt az egész eddigi életemben, már a csodában sem bízok. Nem tudom miért a magányt érdemlem.
2018. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem már lett is barátod, mert ide írtál!:) De nyugodj meg biztos lesz jó pár kapcsolatod és ez így jó, most rossz neked, de gondolj előre és légy pozitív!:) Amúgy menj sétálni mozdulj ki otthonról akár a barátnőddel és ki tudja mit hoz a sors. Végére annyit, vannak társkeresők ott is nézelődhetsz, csak figyelj oda!!! Sok szerencsét kívánok!:)
2018. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!