Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem semmi? 17/F

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátnőm. Most majdnem összejött a dolog egy lánnyal (legalábbis én úgy éreztem) aztán végül mégis kiderült hogy nem jövök be neki. Pedig nem vagyok egy félénk, visszahúzódó ember. Az osztályban is állandóan a közzéppontban vagyok és önbizalmam is van. Elvileg a többiek szerint a humorom is jó, mindig megtudom nevettetni akit akarok. Barátaim is vannak, nem is kevés. Lányokkal is szoktam beszélgetni, de soha nem jön össze a dolog. Pedig annnyira nem vagyok ronda se, nem vagyok jóképű se, de csúnya se. Elég magas vagyok, olyan 190 cm és olyan 75 kg vagyok, szóval kövér se vagyok. Vajon miért nem sikerül sehogy se barátnőt találnom?

2018. dec. 12. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy Matyi?
2018. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor sorstársak vagyunk

Kb mintha magamat írtam volna le

2018. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert a középpontban vagy, társasági ember vagy, mindenkivel hülyülsz. Ezért vagy inkább haver a lányoknál. Ha barátnőt akarsz, lépj ki a komfort zónádból és körön kívül ismerkedj.
2018. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ért amiért nekem se (olyan vagyok mit te belsőleg)

16L

2018. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!