Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szinte minden nap megkapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte minden nap megkapom valakitől, hogy csinos vagyok, akkor valóban így van, vagy ezt minden fiatal lánynak naponta mondogatják? Lányok, nektek milyen gyakran mondják?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy olyan helyen dolgozom, ahol nagyon sokan vagyunk, de szinte nem múlik el nap, hogy valamelyik kolléga/ügyfél ne mondaná.

Nem dicsekvés a kérdés, hanem nem tartom magam szépnek/csinosnak, inkább átlagosnak és nem tudom elhihetem-e, illetve higyan reagáljak ilyenkor, hogy ne tűnjek nagyképűnek.


2018. febr. 5. 12:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 25/l.
2018. febr. 5. 12:18
 2/17 anonim ***** válasza:
csak beakarják dugni a lompost
2018. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb fiatal lány csinos és szép, ezáltal a férfiak többségének tetszik, nincs ebben semmi misztikum.
2018. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondták soha, de tény, hogy nagyon kövér voltam. Vagy ezek szerint ronda is, mert nem mondogatja senki. 😂 De azt kerülném is.
2018. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2: és nem csak olyannak akarják "bedugni a lompost", aki csinos, tetszik nekik?

3: szóval jól gondoltam eddig is, hogy nem kell magamra venni, igaz?

2018. febr. 5. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem, valószínű, hogy tényleg csinos vagy. Én 24-25 éves koromig nagyon zárkózott voltam, nagyon bénán öltözködtem, mint egy apáca, és soha nem mondta senki akkoriban. Most viszont sokan mondják, sokfelé, pedig nem öltözöm kihívóan, csak végre normálisan, és az a durva, hogy akkoriban még egy kicsit vékonyabb voltam, mint most. Most sem vagyok kövér, de akkor tökéletes volt az alakom, most meg én úgy érzem, hogy 5 kg plusz van rajtam. Mégis most mondják, mert akkor olyan voltam, mint egy szürke kisegér, most meg van sítlusom. A lénye,g hogy igen, csinos vagy tényleg, azért mondják ennyien. Nyilván az alakod is csinos, meg az öltözködési stílusod is, biztos harmonikusan nézel ki, jó az összhang, gondolom nem vagy búval vaszott fejű, .. Biztos csinos vagy.
2018. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

#5

De, pont arról van szó, hogy ha mondják akkor így van és tetszel nekik.

Nem csak 2-3 csinos vagy szép lány van az egész világon. Egy átlagosnak tartott lány is lehet szép és vonzó.

2018. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagyon igénytelen meg ronda nőre udvariaskodásból sem fogják mondani. Ha már olyan kategória, akkor bizony van olyan, hogy udvariaskodásból mondják a kollégák - de akkor már vmi alapja van. Ha más nem, akkor az, hogy stílusosan, alkathoz illően öltözködsz.

Reakciónak elég, ha megköszönöd, attól nem fogsz sem bunkó nagyképűnek tűnni, sem olyannak, aki annyira nebáncsirág, hogy egy bókot sem tud fogadni.

2018. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyi, hogy többen írtátok az öltözködést, viszont nálunk kötelező uniformis van, ami nem különösebben nőies, vagy csinos, inkább praktikus. Ezért is fura, hogy mégis mennyien mondják a csinost, hiszen én is úgy tudtsm, az inkább az öltözködésre utal.

2018. febr. 5. 12:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó az alakod! Helyes az arcod!
2018. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!