Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy soha senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy soha senki nem jön össze?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, nem volt még pasim. Viszont nagyon szeretnék, és akinek tetszem meg randizgatunk, még az sem jön össze. Mindig bele élem magam, meg nagyon akarom. És annyi. De miért vagyok ilyen szerencsétlen? :(
2018. okt. 17. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vagyis inkább voltam ezzel, mindig beleélem magam aztán bumm :D én már nem is erőltetem a dolgot.. max cicás öregember leszek :D


24F

2018. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%

Magasak a női elvárások! Most gondolom hogy kapsz vagy 50 privátot, ahol mindenki előadja a nagy lovagot. Szóval a női sírást én meg se hallom.


Gondolj bele, milyen sansszal indul egy fiú vagy egy férfi? Ha egy nő akar egy manust, akkor kb. addig lesz egyedül, amíg betölt a Windows10.


A kérdésed mögött is az az érzésem van, hogy egy trollkodó fiú van. Igazam van?

2018. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

#2 Mindig könnyű azt hinni, hogy a másiknak egyszerűbb az élet. Nőként sem könnyebb a pártalálás, csak te azt hiszed, mert szereted sajnáltatni magad.


Én is mindig úgy járok, mint a kérdező. Akivel én szívesen összejönnék, az pár randi után rámun, akivel meg úgy vagyok, hogy “mindegy, lesz ami lesz”, az meg persze összejönne velem. 2 éve ez megy, már nagyon unom.

22L

2018. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Jót mosolygok rajtad! Mindig a nő dönt mindenben. Ha valamelyik kiszemelted lepattint, az azért van, mert kiválasztottad a "falu bikáját", ő meg nem szeretné lekötni magát egy nővel. Tudod, a "minden nő álma" férfiak élete abból áll, hogy a csinos nők ágyáról a másikra szállnak. Elhiszem hogy ez tök izgi, meg beindítja bennetek a versenyszellemet, de sok kudarcot is hoz.

Nekem van nővérem, de milyen érdekes, hogy 5 percig sem volt sosem szingli, és 30 férfiból szemezgethet állandóan. Addig az átlag fiúknak meg partvonalon kívül a helye.

Azért azt valld be önmagadnak, hogy az átlag neked sem elég, lehet ott bármilyen kiváló belső tulajdonság.

2018. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
#4 Ilyen logikával végülis tényleg bármikor lehetne találni párt, mert az első szembejövő csöves biztos szívesen összejönne bárkivel válogatás nélkül. Csak lehet, hogy egyeseknek kicsit több elvárásuk van egy kapcsolathoz. A nővéred meg vagy egy ordas nagy rbanc, vagy kapcsolatfüggő és beéri bárkivel, csak ne legyen egyedül.
2018. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
#3 Ne haragudj de minek randizol olyannal akivel mindegy mi lesz? Aztán megbántod ezzel és majd ő is olyan lesz, hogy telibe szarja a nők érzéseit, meg mindent.
2018. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerelmeskedjünk Babám!
2018. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#6 Ezt úgy értettem, hogy mondjuk 1-2 randi után nem fogott meg az illető, én onnantól hagyom, de persze ő akarnak folytatást. Akivel meg én akarnék folytatást, az 1-2 hónap után lelép :D
2018. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

5-ös. A logikád szerint, akkor a mai magyar férfitársadalom 95%-a csöves, mert szinte a lehetetlenség határát súrolja egy normális külsejű és viselkedésű srác. A nővérem nem ordas rbanc, hanem egy átlag nő. Az ismerettségi köre is mind diplomás, jó egzisztenciával rendelkező KOMOLY FÉRFI. Nem maffiózó vállalkozók...


Ki mondta hogy bárkivel össze kell jönni? Már ne is haragudj, de én férfiszemmel rengeteg normális hapsit ismerek magam körül, akik egyedülállók. Nem csövesek, nem bunkók, nem igénytelenek.


Az van, hogy már lassan nektek a főnyeremény is kevés lesz. Pont tegnap néztem egy beszélgetést a yt-on, ahol egy szociológus, egy pszichológus és a műsorvezető a jelenlegi párkapcsolati helyzetről beszélgetett. Milyen fura, egyetértettek abban, hogy a jelenlegi világban a párkeresési fronton erősen megbillent az egyensúly a nők javára.

A társkereső oldalakon gyakorlatilag 3-4X több a férfi, a túlkínálat miatt a nők automatikusan túlértékelik önmagukat. A napi 20-50 kapott levél miatt unalmassá válik az egész, és csak azt a 2%-ot veszik észre, akik a piacon a csúcsot képviselik. Ezzel csak az a gond, hogy szépen lassan és észrevétlenül megváltozik a minőségről alkotott képetek, és már a való életben az átlagot észre sem veszitek emiatt.

Mit szólnál hozzá, ha mondjuk te napi 30 férfinek írnál naponta, és egy hónap alatt kapnál 2 "köszi, de nem téged kereslek" választ. Ezzel szemben meg azt látnád, hogy minden férfi újjára 10 nő jut? Elgondolkozol... átgondolod... egyetemet végeztél, barátságos vagy, adsz a külsődre, eljársz mozogni, vannak terveid... de még sem vagy jó a férfiaknál. Nem érted. Viszont az átlag férfiakért is a nők tucatjai alázkodnak meg. Szóval egy ilyen fordított helyzetet is érdemes átgondolni.

Mert már nálatok az "átlag férfi" nem azt jelenti mint amit jelentene kellene. Vagyis ti már átlagosnak veszitek mindazt, ami átlagon felül van.


Érdemes kipróbálnod azt is, hogy belebújsz egy férfi bőrébe egy társkeresőn. Ajánlom, próbáld ki. Készíts egy kamu reget, írj magadról csupa jókat... sok sikert hozzá, és üdv a valóságban!

2018. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
#8 Így már értem. :) Jó is lenne ha könnyebb lenne megtalálni azt akivel kölcsönösen vonzzátok egymást. Sok sikert, remélem gyorsan megleled! :D
2018. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!