Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs normális kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs normális kapcsolatra lehetőség?

Figyelt kérdés

Mostanában a nők csak a helyes pasikkal, és olyanra alapoznak akinek van már valamije is akkor az már nem mérvadó hogy "hogy néz ki".


Értem ezalatt azt,hogy aki drága autóval van lefotózva arra többen ráírnak a nők, és válaszolnak is nekik a általában.

Megértem valamilyen szinten mindenki a magához "hozzá" hasonlót keresi akivel szeretne tervezni és passzoljon mindenben. Csak sok helyzetben mégse nyerő az "igazi".



#férfi #nő #kapcsolat #kialakitás
2018. dec. 16. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Kérj kölcsön egy kocsit és csinálj vele több képet menő helyeken. Aztán már csak várni kell, hogy rád írnak a nők.

Elvégre pont így működik.

2018. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Az élet már csak ilyen. Képzeld, 10 évvel még jobb volt a helyzet, most akkor gondolj bele milyen lesz 10 év múlva.
2018. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2. Teljesen igazad van. Manapság is már durva a helyzet, de majd még 10év múlva. Ühh. Bele se merek gondolni.
2018. dec. 16. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Hehe, ez jó! :))) Kíváncsi vagyok, utána mit fognak kitalálni, miért nem működik az sem? :))
2018. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
A normális kapcsolat nem ott kezdődik, hogy rádír valaki, habem hogy megismerkedtek és beszélgetni kezdtek. Tudom, marha maradi gondolat, mégis így ismertem meg a férjem... 😊
2018. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

A pózőrök, a "megcsinált" fiúkák, a betanult formamutatványokkal operáló "PUA" legényekkel meg csak az a baj, hogy lehet hogy 5 percre elvarázsolják a nőket, de ha belül üresek, akkor vége. Ez a baj N.V. és a többi "randiguru" profi szolgáltatásaival is, mert ha egy báránykára tigrisbundát adunk, az valójában akkor is bárányka marad. Egy előnytelen, lúzer, butácska fiúból egyszerűen bűntény öltönyös, menő helyeket pózoló "férfit" kreálni! Miért? Mert marhára nem az, és a randin csak kiröhögteti magát, mert a nő kb. 5 szinttel jobb férfit vár. Az egzisztenciáról, a kisugárzásról már nem is beszélek.


Van egy ilyen reklámvideója az egyik nagy magyar "mesternek", potom 250 ezerért profi portfoliót készít, amit az "ügyfél" felhasználhat bármelyik társkeresőn. Hát ha valaki olyan ostoba, hogy 250 ezerért beégeti magát, hát hajrá.


Itt vagyok én. 43/182/84. Nem gyúrok, nem nézek ki Adonisznak. Házas vagyok(ami egy fos), és a társkeresőn 2 hét alatt 37 nőnél vagyok "kedvelt" státuszban. Nincs öltönyös, menő órás fotóm. Nincs olyan sem, hogy pózolok vmi luxusautó mellett. Nincs szelfim a tükörben a fürdőszobában, és nincs félmeztelen feszítős képem sem, amit 2 órás kar és melledzés után bedurrantan lőttem volna.


Ami van az 1, azaz egy darab szimpla, hétköznapi fotó. Ami van, az egy összeszedett jellemzés magamról, az hogy ki vagyok, és miként látom a világot. Ami nincs még, az a sok Coelho, meg szabó Péter "idézet", vagy hasonló világot megváltó mondás.


Amúgy egyszerű a képlet. A fénykép az első kör, utána a jellemzés, a harmadik meg a stílusod élőben. Ennyi a titok.

2018. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Kell a másikat szeretni de a pénzt többre értékelik a nők
2018. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Nőként én mindenkinek visszaírtam, aki normálisan közeledett felém. Igaz, erre azt fogják mondani, hogx azért,mert csúnya és dagadt vagyok,azok a nők visszaírnak, a normálisak, szépek, vékonyak stb. nem. Hát tényleg csúnya és dagadt vagyok, de normális kapcsolatom van, amiben nem számít se a külső, se a pénz, a barátom szeret, én us szeretem őt pedig se diplomája, se kocsija, de még munkája de volt, amikor megismerkedtünk (első kettő most sincs), de nem is érdekelt... Van rá lehetőség, csak keresni kell...
2018. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lefotózva? Te én nem szoktam ráírni senkire bármivel is van lefotózva! :D vagy mire gondolsz? Ismerősök képeinél több a komment ha van valami autó? Igen miért ne jönne ha ezért lett kirakva? Haverok támogatnak ha kell. Nőként mondjuk facér pasit ritkán likeolgatok vagy írok. Van párom és amúgy is abból már kinőttem. Nem vagyok tini, hogy irogassak pasiknak. ;))
2018. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fejbe kéne rendbe rakni a dolgaid, aztán jöhet a nő!

N26

2018. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!