Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol szeretnek szórakozni /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila-m44 kérdése:

Hol szeretnek szórakozni / ismerkedni a 40 körüli nők?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném olyan helyekkel bővíteni a szórakozóhelyeim körét, ahová korosztályombeli nők (én 44 vagyok) járnak szórakozni, akik párkeresésre nyitottak, és ennek ott jelét is adják :-)


Amikor a válás után önálló életem lett, kíváncsiságomtól vezetve rengeteg olyan dologba belevágtam, amibe előtte sose - és ezt élveztem is !

Sportolni kezdtem, görkoris klubok rendezvényeire járok, hobbiból nyelvsuliba iratkoztam, emellett borkóstolókra járok, kávéházakba, teaházakba, koncertekre, de a belga sört (és a csigát :-) ) sem vetem meg. Legújabbak pedig a jégkori nappal és a jégdiszkó éjszaka.


Próbáltam olyan dolgok felé nyitni, amit hozzám hasonló nők is művelnek, és én is szívesen csinálok. (Sajna a munkahelyem ivararánya igen rossz.)

Rengeteg ember közt megfordultam ezeken a helyeken, szerintetek sikerült velük javítani az esélyeimet ? Hát nem.


A görkoris találkozók tele vannak halált megvető tinédzserekkel, a maradék pedig családos. A nyelvsuliban az egyetlen korban szóba jöhető nőre 4 pasi jutott. A borkóstoló hölgyközönségének figyelme a többi barátnőre összpontosul, és semmi jelét nem adják, hogy örülnének egy környező pasi lépésének. Koncertre mindenki baráttal jön és megy is. Metrón mindenki lehorgasztott fejjel csetel. Akkor meg honnan tudjam, ki az, aki örülne, ha lépne felé valaki ? Mégse mehetek oda minden nőhöz egyesével :-(


A legmeglepőbb (nekem), hogy egy ugyanezt az utat kijárt és ugyanezen fennakadt nő írását leltem meg a neten, aki ugyanezeket a köröket lefutva nem értette, hol vannak az értelmes partiképes 40-es férfiak. Könyörgöm, ITT !!!!! Meg az összes többi fentebb felsorolt helyen :-)


Tehát, még egyszer a kérdés : hol szórakoznak, hol ismerkednek a 40-es nők ?


2018. dec. 17. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd erkeznek a jelentkezők
2018. dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem itt...
2018. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De biztos hogy nem tinidiszkóban inkább kiállítások, kulturális rendezvények. Parti képes férfiakat ilyeneken látni... jégdiszkóban nehezen tudnék elképzelni egy épkézláb pasit is :D már aki szóbajönne...
2018. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Metrón én is mindig azt látom, hogy a telefont nyomkodják, pedig én szoktam nézelődni...szórakozni nem nagyon szoktam, engem a városnézés, kiállítások érdekelnek főleg...40 körüli nő.
2018. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha független vagy, és még nem moccant rád egy nő sem a környezetedből, akkor lehet nem is vagy annyira partiképes :-)

Az én környezetemben az elvált jó pasik nem sokáig maradnak egyedül.


Beszélgess, flörtölj, csak úgy lazán, minden hátsó szándék nélkül ... bárhol. Figyeld a reakciókat. Ha bejössz a nőnek, és nyitott a kapcsolatra, észre fogod venni.

2018. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: abba bele se gondoltál, hogy a férfinek is vannak igényei? Rám is néha rámmozdul 1-2 csaj, de egyik se jön be! Aki meg nekem kell, az meg elvárná, hogy szedjem fel, de túl sokat csalódtam, így megfogadtam hogy többet nem szedek fel nőt ha engem nem szednek fel, szóval így maradok inkább egyedül, mert a jó csajok gyávák és egocentrikusak odajönni.
2018. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Olvasd el figyelmesebben, mert nem a kérdésre válaszoltál.

1. Hogy mennyire vagyok partiképes, azt kiválóan le tudom mérni abból, hogy milyen nők, hol és hogyan kezdeményeznek velem kapcsolatot. A te véleményed az elhanyagolandó kisebbséghez tartozik :-)

2. Nem az volt a kérdés, hogy "hogyan" (mert abban nem szorulok tanácsra) hanem hogy HOL. Mert minden flört úgy kezdődik, hogy egy férfi és egy nő egymásra néz. Elég nehéz ezt összehozni úgy, ha a közvetlen környezetemben az a kevés, aki van, nem becélozható, a metrón a telefonjába mélyed, az erre (is) való kultúrált rendezvényen pedig egymással beszélgetnek arról, vajon hol lehet jó pasit találni, ahelyett hogy 45 fokkal elfordítva a tekintetét észrevenné azt, aki a szomszéd asztalnál vele szemben ül.

Máskor olvasd el a kérdést, és arra válaszolj !

2018. dec. 17. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el te figyelmesen. Írtam: bárhol.

Egyébként meg ha ilyen kioktató, okoskodó vagy, akkor kevés nő fog elviselni hosszú távon :-)


Csak hogy megnyugtassalak, például a barátnőm egy kisboltban dolgozik, és ott ismerte meg a férjét, akivel először csak .... de ezt a részét tudod, nem írom le.

2018. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Felkaptam a vizet, hogy látatlanul a partiképességemet boncolgatod. Nem tudom, mi jogosít fel erre. Egyébként tudok normálisan is válaszolni...


Már voltam házas, tudom, hogy működik ez...

"Bárhol" én is tudok ismerkedni, és ismerkedek is :-) sőt pont ezekből a napi mikrokapcsolatokból származnak az én legemlékezetesebb majdnem-találataim is. A bajom ezzel, hogy ezek rettentő ritkák, 15-20 emberre korlátozódnak, és ha nincs épp köztük a napi utadon, akit keresel, peched van. Másik hátránya, hogy így csak az emberekkel hivatásszerűen foglalkozó "frontemberek" közül tudsz választani.

Könnyű dolga volt a barátnődnek abból a szempontból, hogy ő is ilyen volt. Nem volt más dolga, mint állni a pult mögött és várni, amíg az élet elé tolja a jövendőbelit. A nők nagy része nem ilyen szerencsés.

Ezért dobtam fel a kérdést, mondják már meg maguk a 40-es nők, mit tesznek azért, hogy őket észrevegyék, egyáltalén hol hajlandóak észrevenni minket, mert nem látom őket. Nem mehetek oda mindenkihez egyesével...

2018. dec. 17. 22:19
 10/11 anonim ***** válasza:

"mit tesznek azért, hogy őket észrevegyék"


Talán itt a gyakorin elkezd veled kötekedni az egyik, hogy észrevedd :-)

Ne érts félre, nem én, és lehet, nincs is igazam, de valamiért elsőre ez jutott az eszembe a fentiekből.

2018. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!