Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A helyzet adott, miszerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet adott, miszerint amíg nem volt melóm, nem is akartam hazudozva hitegetni a jövendőbelim, hogy majd képes leszek eltartani a családot. * Hogyan oldottátok meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

* Most, hogy stabilnak minősülő (a mai világban) jövedelemmel rendelkezem, elkezdtem építeni a világom, nem a szülők nyakára, de most meg nincs időm meló után sehova se menni (5-kor kelek, 18:00 ra érek haza).

Ti hogy oldanátok meg (nemtől függetlenül) az ismerkedés dolgot?

28F



2018. dec. 17. 15:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ez már valós megvalósítás a problémámra! BigThX!

Online azt jelenti, face-en, vagy célirányos oldalak inkább?

2018. dec. 17. 16:33
 12/19 anonim ***** válasza:

Is is,mehet társkeresőn is meg facen is.

Előnyös képek kellenek,ha lehetőséged van főleg szépen felöltözve valami buli helyen,nekem félmeztelen bejött az edzés végett.

2018. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utálom a húspiacot (csajoknál is), de amúgy thx a válaszokat!
2018. dec. 17. 16:36
 14/19 anonim ***** válasza:

Én értem kérdező,de ez van,ez működik.

Húspiac van mindent a piac diktál,tapasztalat mondom.

Sokkal hamarabb ugrik egy csaj ha olyan a profilod sőt randi se kell sokszor hanem egyből rád mászik talizásnál.

2018. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tudom, volt már dolgom ilyenekkel, de valahogy nem vonz.

Addig érdekes volt, míg fiatalként akartam tudni mennyire jó vagyok, mennyire kapkodnak utánam, de már kinőttem ebből. Minőségi, hűséges ölelésre vágyom, nem szétrántott csirkecombra...

De ez a hiszti már nem a kérdés része, teljesen egyetértek veled, ez van manapság, valahogy alkalmazkodni kell hozzá...

2018. dec. 17. 16:48
 16/19 anonim ***** válasza:

"18:00 ra érek haza"


Es 7-kor mar alszol?

2018. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Edzés, ház körüli ez meg az (hótakarítás, kaja csinálás, stb), majd zuhi, és ha van idő, akkor még hobbi cuccokkal való játék (1-2 óra).

Ha a hobbit le is vágom, meg a házat is hanyagolnám, akkor 2-3 óra beleférne munka után, de melyik Nőnek elég ennyi? :)

2018. dec. 17. 17:35
 18/19 anonim ***** válasza:

És te most középiskolás csajokkal szeretnél ismerkedni, akiknek végtelen ideje van, vagy mi?


Én elmondom, hogy egyetem elvégzése/szakma megszerzése után mindenki dolgozik (a nők is), és mindenkinek annyi ideje van, mint neked, esetleg, lehet, hogy kevesebb is. Ezért mindenki meg fogja érteni a "problémádat".

2018. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Akkor megint lehet nem jól fogalmaztam, de nem az ÉN problémám, hanem a minőségi kapcsolat rovására megy ez a "probléma", mind két fél számára.


A kérdésem akkor helyesbítve:

Ki hogyan oldotta meg az ismerkedést, amikor dolgozott, és nem ismerte iskolás évei alatt a párját?


Amúgy meg az ismerősi körömben sokak fél órára vannak a melóhelytől, és simán otthon vannak 17-re, és csak 8 kor kezdenek (előtte fél órával elég ébredniük).

Tehát a szabadidő másoknál minimum 2 órával több, ami már lényeges a napi rutin kialakításánál...

2018. dec. 17. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!