Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki már tetszik egy ideje. Az elején azt hittem kölcsönös,de most már egyre jobban elbizonytalanodom. Egyre kevesebbet dolgozunk együtt,mert máshogy van a beosztásunk így nem találkozunk olyan sokszor. Ezt próbáltam valamennyire kompenzálni azzal,hogy üzenetben beszélgettem vele addig,amíg nem találkozunk újból. Először lelkesen visszaírogatott,majd egyre kevesebbszer, aztán kifogytunk a témából és hagytam mert úgy éreztem csak én érdeklődöm. Azonban ha próbálnám elfelejteni mindig mond valami félreérthetőt,ha nem írok neki huzamosabb ideig akkor ő keres,de akkor is ugyanúgy néz ki a helyzet,hogy először lelkesen válaszol,majd csak egy nap után. Most vajon mi van? Ha nincs ló,akkor jó a szamár elven tartalék vagyok?
2018. dec. 15. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy valamelyikőtöknek/mindkettőtöknek fogalma sincs arról hogyan kell hódítani, mi a következő lépés.
2018. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így nem fog kiderülni szerintem... Hívd el valahová! Meglátod hogyan reagál rá!

(Sanszos, hogy amúgy van valakije, akkor szoktak ilyen hülyén viselkedni.)

2018. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!